Trane Rental Services oferuje tymczasowe rozwiązania chłodnicze

W czasie cyklu życiowego budynku można spotkać się z nieplanowanym wydarzeniem lub nagłą sytuacją, gdy zajdzie potrzeba zastosowania tymczasowego chłodzenia. Zarządcy budynków wiedzą, że niemożność zagwarantowania wymaganych poziomów chłodu w budynku, nawet przez krótki okres, może wiązać się ze sporymi kosztami.

W ramach nowej usługi Rental Services, Trane, globalny dostawca systemów i rozwiązań komfortu do pomieszczeń oraz marka Ingersoll Rand, pomaga obiektom, w których występuje częste zapotrzebowania na tymczasowe rozwiązania chłodnicze, nieprzerwanie utrzymywać optymalne poziomy wydajności pracy.

Usługa Trane Rental Services oferuje uzupełniające i zapasowe rozwiązania, które łatwo i efektywnie pomogą sprostać sporadycznym potrzebom chłodniczym. Przykładowo:

– nagłe wypadki: w przypadku klęsk żywiołowych lub nieoczekiwanej awarii sprzętu, wypożyczone jednostki zaoferują odpowiednią wydajność chłodniczą, co pozwali zarządcom budynków na przemyślany wybór najlepszej opcji długoterminowej,

– zwiększona wydajność: usługi Trane Rental Services zapewniają dodatkowe chłodzenie na wypadek, gdy zapotrzebowanie danego budynku przekroczy możliwości istniejących systemów,

– planowane wyłączenia: podczas modernizacji agregatów chłodniczych, renowacji, retrofitu, czy wymiany, usługi Trane Rental Solutions zapewniają nieprzerwane chłodzenie budynku. Pozwala to na uniknięcie pośpiechu przy pracy i ponownym uruchamianiu pierwotnego systemu,

– specjalne wydarzenia oraz usługi na miejscu: Trane oferuje tymczasowe agregaty chłodnicze i usługi na miejscu w czasie takich wydarzeń jak targi i wystawy, festiwale oraz tworzenie lodowisk.

– Nawet częściowa niemożność zaspokojenia zapotrzebowania budynku na chłód może być bardzo stresująca dla zarządców budynków i wiązać się ze znacznymi kosztami – powiedział Jose Laloggia, lider ds. serwisu i części zamiennych w Trane commercial business na Europę, Bliski Wschód, Indie i Afrykę. – Trane Rental Services oferuje natychmiastowe rozwiązanie, krótko- lub długoterminowe, dostosowane indywidualnie do konkretnych wymagań klienta.

Rozwiązania Trane dostępne na wynajem zostały specjalnie dostosowane do potrzeb wynajmu i są drobiazgowo sprawdzane po każdym użyciu. Urządzenia zostały specjalnie wybrane pod kątem szybkiej instalacji i łatwości obsługi.

Z usług Trane Rental Services może korzystać szeroka gama obiektów, w tym budynki szpitalne, przemysłowe, hotele, obiekty handlowe i szkoły. Nowe usługi dostępne są od teraz w Europie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz w Indiach.

Trane Rental Services uzupełniają ofertę usługową Trane, która pomaga klientom zwiększać niezawodność, wydajność oraz zmniejszać koszty operacyjne. W skład tej oferty wchodzą programy predyktywnej i prewencyjnej konserwacji Trane Select oraz Trane Controls, a także  Trane Care, indywidualnie opracowywane rozwiązania serwisowe ukierunkowane na usprawnienie i optymalizację systemów.

www.ingersollrand.com, www.trane.com