Van Pur korzysta z SAP WM w magazynach browaru w Rakszawie

  Van Pur, jeden z największych producentów piwa w Polsce, usprawnił pracę w trzech magazynach wyrobów gotowych oraz polepszył obsługę klientów dzięki wdrożeniu rozwiązania SAP WM.

  Partnerem projektu wdrożenia SAP WM (Warehouse Management) w Van Pur było BCC, start systemu do zarządzania magazynem nastąpił w połowie marca 2014 r.

  Rozwiązanie SAP do zarządzania gospodarką magazynową zostało uruchomione w zakładzie w Rakszawie, w magazynach zlokalizowanych w Rakszawie, Zaczerniu i Leżajsku. Oprócz opracowania koncepcji i konfiguracji narzędzi gospodarki magazynowej w SAP, BCC, wspólnie z dostawcą sprzętu, odpowiadało za dostarczenie aplikatorów etykiet logistycznych i sterującego nimi oprogramowania, a także terminali radiowych wykorzystywanych przez magazynierów do obsługi transakcji SAP WM. Wykonano także usługę znakowania magazynu oraz instalacji sieci radiowej.

  Konsultanci BCC dostosowali też rozwiązanie do zarządzania transportem do specyfiki SAP WM.

  Van Pur to największy niezależny producent piwa w Polsce. Łączna moc produkcyjna browarów w Rakszawie, Łomży, Koszalinie, Jędrzejowie i Zabrzu przekracza 4 mln hektolitrów piwa rocznie. Van Pur jest właścicielem takich marek jak: Łomża, Brok, Van Pur, Karpackie czy Strzelec.

  BCC jest niezależną firmą konsultingową specjalizującą się w usługach związanych z systemami SAP i w outsourcingu IT, w dużych przedsiębiorstwach i międzynarodowych korporacjach. BCC zajmuje się wdrożeniami SAP od 1995 roku i posiada największe doświadczenie we wdrażaniu SAP w Polsce. Liczba klientów, którzy korzystali z usług BCC, przekraca 200 firm z Polski i kilkunastu innych krajów. Należą do nich m.in. ABB, Amica, AmRest, Antalis, BASF, Ferrero, Grupa Metro, Grupa Żywiec, Hortex, ING Bank Śląski, Kompania Piwowarska, Krośnieńskie Huty Szkła, PKN Orlen, Grupa Volkswagen, Wolters Kluwer.

  Więcej informacji: www.bcc.com.pl