Warsztaty szkoleniowe EVER dla projektantów, instalatorów i informatyków

  EVER, największy polski producent systemów zasilania gwarantowanego UPS, zaprasza na praktyczne i nowoczesne warsztaty szkoleniowe, które odbędą się 30 czerwca 2015 (najbliższy termin) oraz 29 września 2015 (kolejny termin) w siedzibie firmy, w Swarzędzu. Warsztaty szkoleniowe EVER pozwolą uczestnikom poszerzyć i zaktualizować wiedzę z zakresu zasilania gwarantowanego oraz sprawnie poruszać się w branży.

  DLA KOGO

  Warsztaty EVER polecamy projektantom, informatykom, inżynierom, właścicielom i pracownikom firm informatycznych, kierownikom projektów, a także generalnym wykonawcom. Rekomendujemy szczególnie wszystkim, którzy w swojej pracy wykorzystują lub oferują urządzenia zasilania awaryjnego UPS.

  PROGRAM

  Program warsztatu obejmie część teoretyczną i praktyczną. Uczestnicy zapoznają się z procesem instalacji UPS (w tym trójfazowych UPS EVER), poznają oprogramowanie monitorująco-zarządzające PowerSoft Professional oraz praktyczne funkcjonalności podczas prezentacji w dziale Badań i Rozwoju firmy EVER. Uczestnikom przedstawiony będzie przegląd produktów producenta ich funkcjonalności oraz korzyści płynące z ich zastosowania.

  REJESTRACJA

  Udział w warsztacie jest bezpłatny. Aby zgłosić swoją obecność należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszenia dostępny na stronie internetowej www.ever.eu/szkolenia. Liczba miejsc na warsztat jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

  ZGŁOŚ SIĘ, SKORZYSTAJ!

  Więcej informacji o warsztatach znajdą Państwo na stronie: www.ever.eu/szkolenia