Wstęp – od redakcji

W dziedzinie inżynierii fabrycznej powinniśmy udostępniać innym wszelkie oszczędzające czas, pieniądze oraz mogące zaoszczędzić niepotrzebnej irytacji koncepcje dotyczące rozwiązywania typowych problemów związanych z konserwacją.

Ta właśnie idea wymiany pomysłów stanowi fundament filozofii artykułu z działu „Porady i Triki”. Czytelników amerykańskiego wydania Plant Engineering poproszono o zaprezentowanie prostych metod lub sposobów stosowanych od lat rozwiązywania typowych problemów. Specjalistyczny zespół recenzentów dokonał oceny nadesłanych propozycji i wybrał te, które przedstawiamy na kolejnych stronach.

 Wszystkie pozycje nie wybrane do niniejszego artykułu będą ponownie rozpatrzone do ewentualnej prezentacji w dziale „Porady i Triki” ukazującym się co miesiąc w Plant Engineering.

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w konkursie „Porady i Triki” Plant Engineering Polska. Wybrane przez redakcję propozycje zostaną opublikowane na łamach naszego czasopisma. Najlepsze pomysły przedstawimy w rocznym raporcie „Porady i Triki” w numerze październikowym 2004 roku.

Propozycje prosimy nadsyłać na adres redakcji lub e-mailem: redakcja@plantengpolska.com