Wymień stare na nowe z Kärcherem

    W dniach do 31.10.2013 można dokonać wymiany starych urządzeń wysokociśnieniowych (dowolnej marki) na nowe urządzenia Kärcher w niższych cenach. W akcji tej (regulamin dostępny na www.karcher.pl i w salonach sprzedaży na terenie Polski) zakupić można wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące bez podgrzewania wody HD 9/20 – 4 M  i HDS 10/20 – 4M  (z podgrzewaniem wody)! Obydwa urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher oferowane w akcji STARE NA NOWE  przeznaczone są do utrzymania czystości  w budownictwie, rolnictwie, przemyśle, transporcie i motoryzacji.

    HDS 10/20 – 4M to urządzenie klasy średniej przeznaczone do usuwania szczególnie uciążliwych zabrudzeń i pracy w trudnych warunkach. Urządzenie wyposażone w 3-tłokową pompę osiową z tłokami z tulejami ceramicznymi posiada specjalny tryb eco!efficiency (podgrzewanie wody do temperatury 60°C, wystarczająco skutecznej przy usuwaniu większości zabrudzeń), który pozwala zmniejszyć zużycie paliwa nawet o ok. 20%. Nowy system podawania środków zabezpieczających przed korozją i kamieniem chroni urządzenie przed podaniem niewłaściwie dobranego preparatu (urządzenie identyfikuje go za pomocą specjalnego chipu zamontowanego w butelce). Pokrętło umożliwia łatwe i precyzyjne dozowanie środka czyszczącego z obu zbiorników w zależności od bieżącego zapotrzebowania. Panel obsługowy HDS 10/20 – 4M wskazuje m.in. poziom oleju, paliwa, środka chroniącego przed korozją i kamieniem czy informacje o braku 1 fazy, co znacznie ułatwia obsługę urządzenia. Czujnik temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi. Bezawaryjną i bezpieczną pracę zapewnia także system tłumienia drgań SDS, który redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia.

    HD 9/20 – 4M to urządzenie klasy średniej bez podgrzewania wody, ale z możliwością pracy z wodą o temp. 60oC) wyposażone w mocny wolnoobrotowy, 4-biegunowy silnik o wyjątkowo długiej żywotności. Dzięki dużemu wydatkowi wody (do 900 l/h) czyści nawet najtrudniejsze zabrudzenia, jakie występują na placu budowy. W standardzie wyposażenia HD 9/20 – 4M znajduje się m.in. Switch Chem czyli system podawania środka czyszczącego umożliwiający płynne przejście z jednego środka na drugi bez konieczności przerywania pracy. Precyzyjne dozowanie zapewnia wygodne w obsłudze pokrętło. Umożliwia wybór pomiędzy dwoma różnymi butelkami środka czyszczącego oraz ustawienie ilości dozowanego środka w zależności od bieżących potrzeb.

    Szczegóły akcji i urządzeń objętych promocją na stronie www.karcher.pl