Zawsze właściwe połączenie

Oferta złączy firmy Pepperl+Fuchs

Pepperl+Fuchs posiada ponad 15-letnie doświadczenie w produkcji złączy Już od ponad 15 lat firma Pepperl+Fuchs dostarcza szeroką gamę złączy do różnorodnych zastosowań. Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność w zakresie inżynierii mechanicznej, spawania, obróbki materiałów, aplikacji mobilnych czy też innych obszarów przemysłu – zawsze możemy zaoferować odpowiednie rodzaje złączy doskonale nadających się do konkretnej aplikacji.

Okrągłe złącza wtykowe M8 i M12, komplety przyłączeniowe do zaworów, wielokanałowe moduły połączeniowe i rozdzielacze Y to standardowe komponenty z sektora automatyki. Firma Pepperl+Fuchs, zatrudniająca ponad 500 pracowników produkuje już od 15 lat najwyższej jakości elementy połączeniowe występujące we wszystkich możliwych wariantach. W naszym Centrum Kompetencyjnym na Węgrzech mieści się dział technologiczny form wtryskowych dla odbiorców korporacyjnych, zajmujący się produkcją złączy specjalizowanych, realizowanych na indywidualne zamówienia oraz produktów seryjnych w najwyższych standardach jakościowych.

Blok połączeniowy Pepperl+Fuchs za złączem M23

Wraz z perfekcyjnie działającą globalną siecią logistyczną, wszystkie rodzaje produktów są tu wytwarzane z wykorzystaniem metodologii LEAN do optymalizowania procesów. Pozłacane i gazoszczelne kontakty zagniatane zapewniają najwyższą odporność na wibracje i trwałość produktu. Zautomatyzowane, kompleksowe testy funkcjonalne oraz wykorzystanie wysokiej jakości materiałów i linii produkcyjnych znanych niemieckich i amerykańskich producentów gwarantują wysoką jakość wyrobów, typową dla Pepperl+Fuchs.

W naszych centrach dystrybucyjnych w Mannheim, Singapurze i USA przechowujemy szeroką gamę złączy dla klientów z całego świata oraz zapewniamy krótki czas dostaw, wynoszący przykładowo 48 godzin na terenie Europy. Wersje niestandardowe produkujemy i dostarczamy w ciągu 2 tygodni.

Szeroka oferta produkcyjna Pepperl+Fuchs zaspokaja zapotrzebowanie na technologie połączeniowe w wielu aplikacjach. Pepperl+Fuchs dostarcza niezawodne złącza i czujniki z jednego źródła, tworząc rzeczywistą wartość dodaną w łańcuchu dostaw.

www.pepperl-fuchs.com