25 lat InterCars

  Rok 2015 jest dla InterCars rokiem  wyjątkowym w związku z 25-leciem firmy. Zarząd Spółki zaprasza do wspólnego świętowania wszystkich swoich klientów, kontrahentów i pracowników z rodzinami.

  W dniach 18-20 września 2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie zorganizowana zostanie impreza jubileuszowa.

  Towarzyszyć jej będą 15. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, które odbędą się na Błoniach Stadionu Narodowego i podobnie jak impreza jubileuszowa, trwać będą przez 3 dni.

  Równolegle będzie się odbywać Gala Mistrzów Warsztatu – z okazji 25-lecia Inter Cars  dla klientów konkursy, w których do wygrania jest łącznie ponad 2,5 miliona nagród.

  Głównym punktem programu trzydniowej imprezy będzie Gala 25-lecia InterCars zaplanowana na sobotni wieczór. Wśród artystów uświetniających tą uroczystość znajdą się m.in. zespoły Kombii,  Bajm, Afromental, oraz  gwiazda światowego formatu – zespół Roxette.

  Jednym z elementów tegorocznych Targów będzie także II edycja Warsztatów Utrzymania Ruchu organizowanych przez dział InterCars Przemysł. W tym roku Warsztaty odbędą się pod hasłem „Przełom w zarządzaniu magazynem części zamiennych. Nowości w świecie Utrzymania Ruchu”. Adresatem Warsztatów są pracownicy działów utrzymania ruchu i osoby odpowiedzialne za gospodarkę magazynów technicznych w zakładach przemysłowych. Warsztaty obejmą 2-dniowe szkolenie branżowe przygotowane przez profesjonalną firmę konsultingową. Ponadto w warsztatach wezmą udział Dostawcy InterCars Przemysł, dlatego też przewidziane zostały prelekcje i stoiska przygotowane przez współpracujących z nami Dostawców.

  Więcej informacji