Astraada wchodzi na rynek

    Pod nazwą Astraada startuje nowa marka produktów ASTOR. Dystrybutor rozwiązań dla przemysłu rozwija swoją działalność i poszerza ofertę o produkty do automatyki pod własną marką. Wprowadzenie rodzimej marki jest odpowiedzią na potrzeby rynku – Astraada wyróżnia się dobrym dopasowaniem pod względem ceny i funkcjonalności do możliwości polskich przedsiębiorstw.

    ”Celem wprowadzenia marki Astraada jest wypełnienie rynkowej luki pomiędzy bardzo tanimi, niewiarygodnymi technicznie produktami a ofertą z wyższej półki cenowej. Chcemy dostarczać produkty w cenach, które dobrze odzwierciedlają ich funkcjonalność i sprawdzoną jakość rozwiązań technicznych.” – mówi Stefan Życzkowski, Prezes ASTOR Sp. z o.o.

    Pierwsze serie dostępne w ofercie tworzą zasilacze obiektowe Astraada Power, zaprojektowane i przeznaczone do zastosowań przemysłowych oraz przemienniki częstotliwości Astraada Drive – urządzenia do szerokiego spektrum zastosowań, będące jednocześnie nową kategorią w ofercie firmy ASTOR. Klienci będą mogli równolegle z przemiennikami zaopatrzyć się również w filtry, akcesoria i oprogramowanie narzędziowe. Jak zapowiada ASTOR, oferta Astraada będzie sukcesywnie rozszerzana o kolejne kategorie produktów.

    Jednocześnie firma ASTOR nadal będzie oferować inne marki produktów i rozwiązań z zakresu automatyki, informatyki i robotyki.

    Więcej informacji na temat nowych produktów na www.astraada.pl