BCS Polska wdraża system zarządzania magazynami w Wytwórni Premiksów LNB

  Firma BCS Polska wdraża system WMS (Warehouse Management System) bcsTiger w oddziale firmy Cargill. Rozwiązanie będzie wspomagało zarządzanie magazynami: surowców, produkcyjnym, wyrobów gotowych oraz przepakowań.

  System bcsTiger – spersonalizowany na potrzeby Cargill – będzie wspomagał obsługę magazynów dzięki wykorzystaniu bezprzewodowych kolektorów danych firmy Motorola pracujących w sieci radiowej, zbudowanej na elementach Cisco. W skład rozwiązania wejdą także drukarki etykiet firmy Zebra Technologies.

  „Jest to kolejne już wdrożenie systemu bcsTiger w firmie branży rolno-spożywczej. Tym samym, dzięki doświadczeniom z wcześniejszych wdrożeń, możemy zaoferować naszemu klientowi rozwiązanie, które jest zweryfikowane i spełnia jego unikatowe potrzeby” – stwierdził Mariusz Żurowski, Account Manager w BCS Polska.

  Częścią kontraktu z Cargill (Polska) jest obsługa serwisowa wdrożonego rozwiązania przez BCS Polska. Jej elementem jest zdalna opieka serwisowa przez 24-godziny i 7 dni w tygodniu, w skład której wchodzą serwis oprogramowania, helpdesk techniczny oraz kontrakty serwisowe.

  „Przygotowania do wyboru dostawcy systemu dla naszej firmy trwały od wielu miesięcy. Na firmę BCS Polska zdecydowaliśmy się ze względu na szeroki zakres świadczonych usług, bogate doświadczenie wdrożeniowe spółki oraz wysokie kompetencje specjalistów. Jesteśmy zadowoleni szerokich możliwości dotyczących dostosowania systemu bcsTiger do naszych indywidualnych wymagań.” – powiedział Szymon Borsut, Z-ca Dyrektora ds. Logistyki i Magazynowania w Cargill (Polska).

  BCS Polska wcześniej wykonała wdrożenia w dwóch innych oddziałach firmy Cargill w Polsce.