Platforma programowa BK Connect ™

Nowe flagowe oprogramowanie firmy Brüel & Kjær – BK Connect.

BK Connect to nowa i wysoce innowacyjna platforma programowa firmy Brüel & Kjær. Ta platforma jest w pełni zintegrowanym, zorientowanym na użytkownika oprogramowaniem do wielokanałowego gromadzenia danych (z wiodącym w branży sprzętem pomiarowym Pulse LAN-XI), przetwarzania danych, zarządzania danymi i raportowania.

Struktura i koncepcja BK Connect są oparte na konfigurowanych przez użytkownika przepływach pracy, które zapewniają użytkownikom dokładnie to, czego potrzebują, kiedy tego potrzebują. Zmniejsza to ryzyko błędu i zapewnia potrzebę rozwoju specyficznego dla klienta – przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bogactwa funkcji nowoczesnej platformy analitycznej.

Ogólne aplikacje inżynierii dźwięku i drgań

Podstawowe moduły programowe BK Connect są przeznaczone do ogólnego zastosowania w inżynierii dźwięku i drgań. Razem zapewniają kompleksowy zestaw narzędzi do pomiarów i przetwarzania danych w czasie rzeczywistym z elastycznością umożliwiającą radzenie sobie z szeroką gamą scenariuszy inżynieryjnych – od powtarzalnych, ustandaryzowanych testów do złożonych badań dotyczących rozwiązywania problemów.

Specjalistyczne aplikacje programowe

BK Connect oferuje również szeroką gamę specjalistycznych modułów do dynamiki konstrukcji, lokalizacji źródeł hałasu i analizy kąta.

Zapewnienie pełnego dostępu do wszystkich danych

Koncepcja danych BK Connect jest otwarta, umożliwiając pełny dostęp do danych – niezależnie od ich pierwotnego formatu, od starszych danych LabShop do formatów firm zewnętrznych, uniwersalnych oraz formatów analizy metodą elementów skończonych.

Ponadto dodano starszą funkcjonalność LabShop, aby zapewnić, że wszystkie istniejące możliwości zostaną uwzględnione podczas przejścia do BK Connect.

Konfigurowalny interfejs i dostosowane przepływów pracy

Interfejs użytkownika jest łatwo konfigurowalny, dzięki czemu można go dostosować do potrzeb różnych użytkowników w ramach organizacji, umożliwiając operatorom / inżynierom testowym, specjalistom, menedżerom pracę z maksymalną wydajnością i produktywnością.

Każda z aplikacji jest zaprojektowana jako samodzielne rozwiązanie dla typowego zadania lub zbioru zadań w ramach bardziej szczegółowego procesu testowania i analizy. Użytkownicy mogą następnie wybrać moduły które pomogą im w wykonaniu zadania lub połączyć aplikacje w celu zwiększenia funkcjonalności i stworzenia dostosowanych przepływów pracy w celu szybkiego i łatwego ukończenia wielu etapów procesu testowania dźwięku i wibracji.

Aby uzyskać więcej informacji o BK Connect i pobrać wersję demo, odwiedź dedykowaną stronę startową BK Connect na stronie www.bksv.com/bkconnect.