Branża tworzyw odwiedziła siedzibę Plastigo

    Ponad 200 gości z całej Polski, 50-osobowa załoga z ramienia organizatorów wydarzenia, 5000 metrów kwadratowych powierzchni do dyspozycji zwiedzających, 6 prelekcji z dziedziny tworzyw sztucznych, 3 warsztaty w laboratorium, 2 pracujące gniazda produkcyjne, kilkanaście wtryskarek i setki urządzeń peryferyjnych na ekspozycji. Tak w skrócie można podsumować Drzwi Otwarte w Plastigo, na które dystrybutor maszyn zaprosił 8 kwietnia do swojej siedziby w Częstochowie.

    Wśród odwiedzających Drzwi Otwarte Plastigo znaleźli się nie tylko przetwórcy z całej Polski, ale też przedstawiciele mediów oraz szeroko pojętego biznesu związanego z branżą tworzyw. Organizator zaprezentował ofertę wtryskarek w postaci pracujących gniazd produkcyjnych czy osprzętu peryferyjnego, a także propozycję usług serwisowych, laboratoryjnych, szkoleniowych, leasingowych oraz ukierunkowanych na pośrednictwo w pozyskiwaniu dotacji ze środków unijnych.

    Dzięki prezentacjom badań, krótkim prelekcjom z dziedziny przetwórstwa, pokazom możliwości serwisu, a także licznym konsultacjom każdy z odwiedzających miał szansę znaleźć w programie wydarzenia coś interesującego dla siebie. – Niezmiernie nam miło, że tak licznie odpowiedzieli Państwo na nasze zaproszenie. To dla nas wielkie wyróżnienie. Wasza obecność tutaj oznacza, że upatrujecie w nas godnego zaufania partnera – kończył spotkanie Jerzy Dądela, dyrektor Plastigo. 

    Podczas tegorocznych Drzwi Otwartych klienci i partnerzy Plastigo mogli kolejny raz „od środka” poznać możliwości marki. Tym samym wszystkie nowości w ofercie Plastigo zaprezentowało jeszcze przed Targami Plastpol 2016. Jednak, jak podkreśla sam dystrybutor, tegoroczne spotkanie w Kielcach będzie doskonałą okazją do poznania Plastigo w zupełnie nowej odsłonie. – W takiej formule jeszcze nie wystawialiśmy się w całej naszej długiej historii eskpozycji targowych – powiedział Jerzy Dądela. – To będzie taka nasza mała rewolucja…

    Plastigo zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska nr G16 na Targach Plastpol 2016.