Cała branża odlewnicza spotka się jesienią w Targach Kielce

Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL od lat gromadzą nie tylko uznane firmy, ale także profesjonalistów z całego świata. Datę 14-16 października 2020 warto zaznaczyć w firmowym kalendarzu, bo to doskonała możliwość promocji, nawiązania nowych, międzynarodowych kontaktów i zawarcia atrakcyjnych kontraktów. W tym roku priorytetem jest bezpieczeństwo.

Targi METAL odbywające się w cyklu dwuletnim, wraz z towarzyszącymi im wystawami: ALUMINIUM&NONFERMET , RECYKLING, HEAT TREATMENT oraz CONTROL-TECH to dziś najważniejsze wydarzenie branży odlewniczej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od ponad 20 lat wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Wystawcy targów METAL każdorazowo zwracają uwagę na szeroką grupę firm związanych z branżą obróbki cieplnej metali i urządzeń grzejnych.

Wydarzenie to już tradycja dla osób zajmujących się tą branżą. Podczas tegorocznej edycji imprezy nie zabraknie najnowszych technologii, maszyn i urządzeń, które na co dzień wykorzystywane są w branży odlewniczej. W przestrzeniach targowych spotykają się najwięksi międzynarodowi gracze, od dawna funkcjonujący w tej dziedzinie gospodarki. „Przemysłowa Jesień” to miejsce spotkań przedstawicieli różnych gałęzi przemysłu: sektora odlewniczego, maszynowego i elektromaszynowego, kolejowego, stoczniowego, zbrojeniowego, robotyki i automatyki, motoryzacji oraz przemysłu lotniczego. Przyjeżdżają oni do Targów Kielce z najdalszych zakątków świata, m.in. Austrii,  Belgii, Estonii, Francji, Litwy, Holandii, Szwecji, Szwajcarii, Uzbekistanu, Niemiec, Czech, Włoch, Ukrainy, Węgier, Białorusi, Słowacji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Słowenii, Rosji, Turcji, Indii, Chin czy Japonii. Od lat parterami wydarzenia w Targach Kielce są liczące się w branży zagraniczne organizacje odlewnicze. Przy realizacji wydarzenia współpracujemy między innymi z Włoskim Stowarzyszeniem Dostawców Maszyn i Materiałów dla Odlewni AMAFOND, Stowarzyszeniem Odlewników i Metalurgów Republiki Białoruś, Chińskim Stowarzyszeniem Odlewniczym (CFA) i STOP –  Stowarzyszeniem Technicznym Odlewników Polskich.

Udział w tegorocznym wydarzeniu zapowiedziały już m.in.: ASK CHEMICALS, METALS MINERALS, GUSS-EX, INDUCTOTHERM EUROPE (Wielka Brytania), HERAEUS Electro-Nite Polska, SIM (Włochy), TERMETAL, SYKOFIN (Słowenia), PROMET GROUP (Czechy), ExOne (Niemcy), PRECODLEW, ZĘBIEC, Foundry Service Agency, FERRUS, Industrial Solution Group, Spectro Poland, KOM-ODLEW, OMS PRESSE (Włochy), COMETEL (Hiszpania), AICHELIN (Austria), Cast Metal, PROFOND (Polska), JAP INDUSTRIES (Czechy).

Targi Kielce – bezpieczną platformą spotkań biznesowych

Dotychczas w wystawienniczych obiektach Targów Kielce dostępne były pojemniki z płynem dezynfekującym, a każda osoba, która chciała wejść do obiektu musiała przejść obowiązkowy pomiar temperatury. Wzmożono również czynności polegające na regularnej dezynfekcji często dotykanych elementów infrastruktury, tj.: klamki, poręcze, balustrady, blaty, stoliki. Podczas jesiennych wydarzeń dodatkowo powstaną punkty sprzedaży maseczek, rękawiczek i płynów antywirusowych przed wejściami do terminali. Na targowych terenach pojawią się także bramki dekontaminacyjne, tablice informacyjne, oznaczenie kierunku ruchu, strategicznych punktów takich jak punkty obsługi medycznej czy właśnie punktów zakupu środków ochrony indywidualnej.  Każdy przebywający na terenie targów będzie miał obowiązek taką ankietę wypełnić. Wystawcy otrzymają druki drogą mailową do wypełnienia i dostarczenia w dniu przyjazdu na targi. Firma będzie musiała wskazać osobę z obsługi stoiska, która ma zebrać i dostarczyć oświadczenia od wszystkich. Zwiedzający również otrzymają ankietę mailem do wypełnienia podczas logowania się do rejestracji on-line.

Targi Kielce wykorzystując najnowsze technologie i rozwiązania marketingowe oraz najnowocześniejsze trendy organizacyjne tworzą doskonałą platformę pozyskania dla naszych Wystawców jak największej liczby dedykowanych Zwiedzających, a w konsekwencji Klientów – związanych z branżowo wiodącym tematem, w tym przypadku całą branżę odlewniczą. Wdrażamy i oferujemy najnowsze rozwiązania techniczne, zapewniające najwyższe standardy wykonania w rozsądnej cenie. Poszerzamy zakres usług i produktów tak aby nasza oferta była coraz bardziej kompleksowa.

Zapraszamy od 14 do 16 października do Targów Kielce na wystawy „Przemysłowej Jesieni”.