Cert Partner – nowe oblicze firmy LUC – CE CONSULTING

Z wielką przyjemnością informujemy, że w związku z prowadzonym rebrandingiem, firma LUC – CE CONSULTING Mariusz Łukaszyński zmienia nazwę oraz formę organizacyjno-prawną na Cert Partner sp. z o.o. sp.k. Trwający proces rebrandingu jest efektem dynamicznego rozwoju firmy i oferowanych przez nas usług i produktów. Jesteśmy przekonani, że przyczyni się on do budowania spójnego wizerunku firmy oraz zapewni wiele korzyści naszym Klientom, dzięki czemu przyczyni się do jeszcze szybszego rozwoju firmy.

Motywy zmiany

Firma LUC – CE CONSULTING, jak również jej logotyp i elementy identyfikacji wizualnej powstały w 2003 r. Na przestrzeni kolejnych lat powstało kilka wersji logotypów, używanych często równolegle, co nie służyło spójności wizerunku firmy. Wychodząc z założenia, że wysoka jakość naszych usług musi mieć równie profesjonalny wygląd, który w dodatku lepiej będzie odzwierciedlał charakter naszej działalności, postanowiliśmy całkowicie przebudować wizerunek firmy.           

Nowa nazwa, logotyp i hasło firmowe

Cert Partner – nowa nazwa intuicyjnie pomaga rozpoznać zarówno obszar działalności naszej firmy (certyfikacja), jak również sposób, w jaki na co dzień działamy – „Pomagamy tworzyć bezpieczne produkty” – to również nasze nowe hasło firmowe, które podkreśla partnerskie relacje, jakie łączą nas z naszymi klientami. Zaprojektowany został również niepowtarzalny sygnet, tworzący tzw. „check box” z postawionym w nim znakiem „check mark”, który jest symbolem spełnionych wymagań. Wszystkie te elementy wzajemnie się uzupełniają, tworząc spójną całość. Oprócz nich powstało oczywiście wiele dodatkowych elementów wizerunku firmy. 

Kim chcemy być?

Firma LUC – CE CONSULTING postrzegana była głównie jako firma szkoleniowa, podczas gdy od wielu lat realizowaliśmy również projekty doradcze i wdrożeniowe w zakresie oceny zgodności i certyfikacji produktów objętych wymaganiami przepisów prawnych i norm związanych m.in. z oznaczeniem CE, minimalnymi wymaganiami BHP, certyfikacją dobrowolną, itd.

Jako Cert Partner wierzymy, że prawdziwie bezpieczny produkt może powstać tylko dzięki kompleksowości działań podejmowanych przez wszystkie zainteresowane strony. Dlatego też z naszej pomocy skorzystają zarówno:

  • producenci – wspieramy ich w ocenie zgodności ich produktów,
  • użytkownicy – badamy m.in., czy dostarczone im bądź używane przez nich produkty są zgodne z wymaganiami,
  • firmy certyfikujące i jednostki badawcze – pomagamy ich klientom w przygotowaniu się do badań i certyfikacji swoich produktów, osób i systemów zarządzania, jak również
  • inne organizacje – pomagamy im m.in. w działaniach prewencyjnych, np. w zwiększeniu świadomości rynku w zakresie wymagań bezpieczeństwa.

Dlatego też zachęcamy gorąco do skorzystania z naszych usług i produktów, w tym z:

  • wiedzy i umiejętności – usługi szkoleniowe, ćwiczenia, warsztaty, konferencje,
  • narzędzi – listy kontrolne, specjalistyczne oprogramowanie itp.,
  • doradztwa – w ramach, którego przekazujemy doświadczenie naszych specjalistów,
  • projektów wdrożeniowych – oznaczenie CE, minimalne wymagania, ocena ryzyka, dokumentacja techniczna itp.
  • pomocy prawnej – w razie trudności zw. ze zgodnością produktu z wymaganiami.

Korzyści dla Klientów

Dołożyliśmy starań, aby wszystkie działania związane z rebrandingiem miały realny wpływ na korzyści dla naszych Klientów. Dlatego też zapraszamy serdecznie do skorzystania z:

1. Nowej o wiele bardziej przejrzystej i intuicyjnej strony WWW (certpartner.pl),

2. Nowych produktów i usług (m.in. pomoc prawna, doradztwo długoterminowe, nowe tematy szkoleń),

3. Odświeżonego newslettera, który również zmienia nazwę z CE-InfoService na Cert Info,

4. Pomocy nowych oddziałów naszej firmy na terenie Katowic i Trójmiasta oraz

5. Specjalnego rabatu z okazji rebrandingu!

Zapytaj, jak możemy Ci pomóc:

Zadzwoń:  +48 604 380 091     lub napisz:  biuro@certpartner.pl