Conrad Business Supplies włącza do swojej oferty pełen asortyment przewodów, kabli i akcesoriów Lapp Kabel

    Oferta Conrad Business Supplies została powiększona o kable i przewody przemysłowe oraz akcesoria kablowe marki Lapp Kabel i obejmuje teraz pełen asortyment produktów tego dostawcy, a także szeroki wybór produktów systemowych – w sumie 20.000 artykułów.

    W ofercie znalazły się kable standardowe i o dużej elastyczności, złącza przemysłowe, elementy techniki łączeniowej, personalizowane rozwiązania systemowe, elementy automatyki i rozwiązania z zakresu robotyki przeznaczone dla nowoczesnych linii produkcyjnych, a także akcesoria techniczne. Podstawowym rynkiem Grupy Lapp jest sektor maszyn przemysłowych oraz inżynieria i utrzymanie ruchu zakładów przemysłowych. Inne ważne rynki to przemysł spożywczy oraz sektor energetyczny, a także sektor rozwiązań mobilnych.

    Dzięki wzbogaconej ofercie klienci firmy Conrad będą mogli korzystać z szerszego wyboru markowych produktów wysokiej jakości od innowacyjnego i zorientowanego na klienta dostawcy, jakim jest Lapp Kabel. Oferta obejmuje przewody przyłączeniowe i sterownicze ÖLFLEX®, które były pierwszymi w branży kablami sterowniczymi z żyłami kodowanymi kolorami, złącza przemysłowe EPIC® i dławnice kablowe SKINTOP®.

    Jürgen Spörl, Product Manager, Conrad Business Supplies, powiedział: „Powiększenie naszego asortymentu o całą ofertę wiodących w branży produktów Lapp Kabel wzmocniło pozycję firmy Conrad i naszą zdolność do zaspokajania potrzeb klientów działających w wielu różnych sektorach rynku znajdujących się w czołówce przedsiębiorstw innowacyjnych.. Jürgen Spörl dodał: „Współpraca ta jest zgodna z naszą polityką rozwijania mocnych i trwałych relacji partnerskich z firmami oferującymi rozwiązania stawiające czoła obecnym i przyszłym wyzwaniom projektowym”.