Zarządzanie bezpieczeństwem w centrum uwagi: Eaton przyznaje YESS Award 2014

    Firma Eaton ogłosiła, że Mittermair & Partner, austriacka firma z branży doradztwa technicznego, zdobyła doroczną nagrodę Yellow Eaton Safety Standard (YESS). Ustanowiona w 2011 r, nagroda YESS jest przyznawana firmom z regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka), które prezentują wysoki stopień zaangażowania na rzecz bezpieczeństwa. Nagroda ma również na celu podniesienie świadomości wśród menadżerów zakładów na temat kluczowej roli, którą pełnią niezawodne komponenty w ochronie pracowników, maszyn oraz bezpieczeństwa publicznego.

    Firma Mittermair & Partner, zwycięzca edycji 2014r, specjalizuje się w usługach budowlanych, realizując kompleksowe projekty od systemów elektrycznych i energetycznych poprzez automatykę budynkową i planowanie do procesów wdrażania, nadzoru i certyfikacji. „ Naszym najwyższym priorytetem, szczególnie w przypadku budynków publicznych, jest bezpieczeństwo”, wyjaśnia Heinz Schuhleitner z firmy Mittermair&Partner GmbH.: „Obejmuje on bezpieczeństwo osobiste mieszkańców, jak również ochronę systemów elektrycznych. Zawsze projektujemy systemy rozdziału energii tak, by osiągnąć najwyższe możliwe bezpieczeństwo. Naszym celem jest wykorzystywanie komponentów, które są łatwe do zrozumienia i użycia nawet przez niespecjalistów a firma Eaton jest dla nas idealnym partnerem w tym zakresie. Uzyskanie przez naszą firmę wyróżnienia YESS za rok 2014 to wielki zaszczyt.”

    Firma Eaton od lat angażuje się w zarządzanie bezpieczeństwem i aktywnie promuje ograniczanie zagrożeń dla ludzi, wyposażenia i systemów. Wiele innowacyjnych produktów firmy Eaton odgrywa znaczącą rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa zarówno maszyn jak i personelu. Na przykład kilka produktów posiada możliwości diagnostyczne zapewniające informacje, które pozwalają użytkownikom dokonywanie w odpowiednim czasie pomiarów w celu uniknięcia przestojów i zapobiegania sytuacjom mogącym zagrozić ludziom lub maszynom.

    „Celem nagrody YESS jest wyróżnienie firm, których praktyki wykraczają poza stosowanie obowiązujących standardów określających ich politykę bezpieczeństwa. Firma Mittermair & Partner jest doskonałym przykładem tego typu zaangażowania, dlatego jesteśmy zaszczyceni mogąc uhonorować Mittermair & Partner nagrodą YESS 2014 jako naszych ambasadorów bezpieczeństwa”, powiedział Patrick Hein, program manager, Eaton EMEA Power Distribution Components Division.

    Więcej informacji o zarządzaniu bezpieczeństwem można znaleźć na stronie Eaton.