DREMA i FURNICA 2007 Zapowiedzi

    W dniach 24–27 kwietnia w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2007, a tak że Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA 2007. Poza obecnością liderów rynku, którzy już zgłosili swój udział, targi będą obfitowały w ciekawe wydarzenia towarzyszące, m.in. VI Rzemie ślnicze Forum Drzewne, czy cykl seminariów organizowanych przez Stowarzyszenie Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA, VI Mistrzostwa Polski we Wbijaniu Gwoździ, konkurs „Wyczarowane z Drewna”, Wystawa Starych Maszyn i Narzędzi, a także prezentacja „Ginące Zawody”– zapewnią wiele niezapomnianych wrażeń.

     W tym roku zwiedzający targi DREMA i FURNICA w Poznaniu będą mogli przyjrzeć się pracy linii technologicznej do produkcji mebli

    Targi dostarczą najświeższych informacji o technologii przeznaczonej dla sektorów obróbki drewna i produkcji mebli, a także – co jest nowością w tym roku – dla sektora produkcji mebli tapicerowanych. Na specjalnie przygotowanej powierzchni ma pracować kompletna linia do produkcji mebli, dostarczając zwiedzającym inspiracji i wielu tematów do dyskusji. To pierwsza w Polsce tego typu żywa prezentacja najnowszych technologii dedykowanych branży meblowej. W przedsięwzięcie zaangażowali się czołowi dostawcy maszyn, technologii, a także komponentów do produkcji mebli, z wykorzystaniem płyty komórkowej.

    Sąsiedztwo obu wystaw pozwoli uzyskać zwiedzającym komplementarną wiedzę na temat aktualnej oferty rynkowej, wystawiać się będzie ponad 700 firm. Pozytywnym czynnikiem wskazującym na tendencje wzrostowe są nowości wystawców.