Dutron Polska otrzymuje nagrodę „Excellent Quality Organization”

    Bureau Veritas Certification Polska nagrodziło Dutron tytułem „Excellent Quality Organization”. Ta prestiżowa nagroda jest przyznawana corocznie organizacjom, które w jakości oraz bezpieczeństwie i higienie pracy przewyższają inne przedsiębiorstwa certyfikowane zgodnie z normą ISO 9001. Dutron jest czwartą firmą w Polsce, której został przyznany ten zaszczytny tytuł. Pozostałymi firmami, które zostały nagrodzone są: Biuro Regionalne City Bank Handlowy w Warszawie (City Bank), Citroen Polska, Brewery Leżajsk, Grupa Żywiec (Heineken).

    Ralph van Beusekom, Dyrektor Generalny firmy Dutron, jest bardzo zadowolony z tego osiągnięcia: – Od dnia, w którym rozpoczęliśmy prowadzenie działalności gospodarczej, tj. już od ponad 20 lat, jakość i zarządzanie jakością były dla nas najważniejsze. Od kilku lat posiadamy certyfikat ISO 9001:2000. Nasze ciągłe wysiłki, wkładane w doskonalenie jakości pracy, wykonywanej przez nas na rzecz naszych klientów, leżą u podstawy naszych działań. Fakt, że zostaliśmy wybrani przez Bureau Veritas Certification Polska godnymi tytułu „Excellent Quality Organization”, jest potwierdzeniem doskonałości tych działań oraz głębokim ukłonem, skierowanym w stronę naszych 600 pracowników, dzięki którym stało się to możliwe.

    Dutron jest przedsiębiorstwem z siedzibą w Holandii i dużym zakładem produkcyjnym w Śremie. Specjalizuje się w montażu elementów technicznych dla branży samochodowej, telekomunikacyjnej i AGD.  

    www.bureauveritas.com