Edbro otwiera magazyn w Wieluniu

    Edbro Polska poszerza swoją obecność na rynku przez otwarcie nowego magazynu położonego w centrum kraju. W ślad za uruchomioną z sukcesem w zeszłym roku siecią serwisową jest to następny krok firmy w konsekwentnym rozwoju poziomu świadczonych usług w kraju jak i Europie Wschodniej.

    Edbro, producent siłowników wywrotu i akcesoriów do samochodów użytkowych rozwija oddziały w Europie, aby zapewnić ciągłą poprawę dostępności towarów i usług serwisowych. I tak roku 2010 firma uruchomiła oficjalną sieć autoryzowanych serwisów w całej Polsce, a obecnie kontynuuje ten trend przez otwarcie nowego magazynu dystrybucyjnego w Wieluniu.

    Dzięki temu firma ma odpowiedni zapas produktów zawierający m.in. siłowniki popularnej serii CS oraz inne części, co oznacza możliwość szybkiej dostawy towarów na terenie kraju. Magazyn położony jest w centralnej Polsce, przy międzynarodowej drodze E67, co zapewnia szybki dostęp do Centralnej i Wschodniej Europy.

    Przemysław Radziwolski, przedstawiciel Edbro w Polsce, komentuje: – To był ekscytujący rok dla Edbro, ponieważ mogliśmy kontynuować rozwój dostępności naszych produktów i usług serwisowych w Polsce i całej Europie. Nasze produkty należą do najlepszych na rynku w zakresie osiągów, solidności wykonania i redukcji wagi. Nowy magazyn wzmocni w przyszłości dostępność naszych towarów i zagwarantuje realizację naszego zobowiązania do szybkich i efektywnych dostaw.

    www.edbro.co.uk