Elektryczne auta marki BMW atrakcją targów ENEX

  Do grona partnerów targów ENEX 2017 dołączył dealer BMW ZK Motors. Specjalna strefa aut elektrycznych z prezentacją BMW i3 tylko w Targach Kielce od 1 do 2 marca.

  Auta elektryczne stają się coraz popularniejszym produktem na polskim rynku. W Targach Kielce w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX  będzie można dowiedzieć się znaczenie więcej o tych modelach samochodów. Zaproszenie do stworzenia nowej strefy przyjął dealer marki BMW – BMW ZK Motors.

  Dealer BMW ZK Motors oferuje najnowsze modele samochodów i motocykli tej marki.   Każdy Klient ma możliwość osobistego skonfigurowania swojego wymarzonego  samochodu. Na tych, którzy nie chcą czekać i pragną jak najszybciej poczuć radość z jazdy, czekają samochody BMW gotowe do odbioru już dziś. BMW ZK Motors posiada również w swojej ofercie samochody używane oraz profesjonalne usługi serwisowe, oryginalne części i akcesoria.  

  Od 1 do 2 marca, w strefie aut elektrycznych w Targach Kielce zaprezentowany zostanie model BMW i3.

  – Z BMW i otwieramy nową erę, w której samochody po raz pierwszy zaprojektowane są całkowicie pod kątem ekologicznej mobilności. Tak więc, BMW i3 to coś więcej, niż tylko samochód. To dowód na to, że odpowiedzialność i radość z jazdy doskonale się uzupełniają. Zrównoważony rozwój to nie tylko bezemisyjna jazda – tłumaczy parter wystawy BMW ZK MOTORS.

  BMW i3 to na wskroś ekologiczny samochód, począwszy już od etapu projektu i produkcji. Dzięki temu klient może mieć pewność, że radość z jazdy jest w pełnej zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju. Materiały z surowców odnawialnych lub recyklingu chronią zasoby naturalne i zastępują tradycyjne materiały.  Innowacyjne, aerodynamiczne  rozwiązania zmniejszają opory powietrza i zużycie energii. BMW i3 w 95% nadaje się do recyklingu a włókna węglowe, z których wykonana jest ultralekka kabina, produkowane są w 100% przy użyciu energii odnawialnej.  Oprócz tego BMW i3 porusza się całkowicie bez emitowania hałasu, spalin i zapachów, a tym samym zmniejsza zanieczyszczenie powietrza w miastach i pozwala oddychać czystszym powietrzem.         

  Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Ruszyła bezpłatna rejestracja na targi ENEX.

  Źródło i zdjęcie: Targi ENEX