Elfa Distrelec wydaje swoją pierwszą serię e-booków

Firma Elfa Distrelec z wielką przyjemnością prezentuje swoje pierwsze wydanie serii e-booków na temat najnowszych technologii i rozwiązań. Pierwsze wydanie serii, „Systemy zarządzania energią (PMS)“, analizuje infrastrukturę do projektowania i testowania pojazdów elektrycznych (EV), alternatywne rozwiązania energetyczne wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI), a także urządzenia wyposażone w technologię Internetu rzeczy (IoT) pracujące w systemach energetycznych dużej skali napędzających sektory przemysłu, takie jak rolnictwo i monitoring środowiska.

Raj Patel, dyrektor generalny firmy Elfa Distrelec, stwierdził: „Z wielką przyjemnością wprowadzamy do obiegu tę serię e-booków prezentując w ten sposób naszym klientom wartościowe rozwiązania od naszych branżowych ekspertów”.

Przedmowa została napisana przez Chrisa Rusha, redaktora naczelnego serii e-booków KnowHow, który posiada wieloletnie doświadczenie w sporządzaniu przeglądów technologii omawianych w artykułach. Artykuły autorstwa liderów myśli technologicznej i ekspertów w wybranych dziedzinach przy dużym udziale dostawców podkreślają nowatorskie rozwiązania w branży.

Pomimo, że e-book skupia się na szerokiej gamie trendów, zawiera wiele artykułów dotyczących systemów zarządzania energią. Artykuły od firm Siemens i Moxa skupiają się na wdrażaniu sztucznej inteligencji wykorzystywanej do usprawnienia obecnie istniejących systemów wykorzystania energii odnawialnej, aby zwiększyć ich wydajność, zmniejszyć potrzebę konserwacji i monitorować instalacje w czasie rzeczywistym.

„Rozwój urządzeń inteligentnych z wykorzystaniem miliardów punktów odczytu danych odmienił już wiele branż i świat energetyki nie będzie tu wyjątkiem” — oświadczyła firma Siemens.

Firma Beha-Amprobe dostarcza rozwiązania testowe dla sieci ładowania pojazdów elektrycznych, czyli szybko rozwijającej się branży w całej Europie i na świecie. Jej rozwiązania umożliwiają konserwację kluczowego sprzętu i jego działanie zgodnie z przepisami UE.

„Na przykładzie publicznych stacji ładowania szczególnie widoczne staje się, jak duże znaczenie mają wstępne próby i zatwierdzenia oraz kontrole okresowe” — mówi Werner Käsmann, kierownik techniczny ds. sprzedaży firmy Fluke.

Oprócz serii e-booków, firma Elfa Distrelec udostępnia szereg interesujących artykułów branżowych na platformie KnowHow.

E-book jest dostępny bezpłatnie w Centrum KnowHow na stronie: https://www.distrelec.ch/en/knowhow-ebook-series/cms/knowhow-ebook-series


Elfa Distrelec