Endress+Hauser ekspertem na H2POLAND & NetZero Forum w Poznaniu

Endress+Hauser, światowy lider w dziedzinie rozwiązań pomiarowych dla przemysłu, weźmie udział w prestiżowym wydarzeniu H2POLAND & NetZero Forum w Poznaniu. W trakcie imprezy zaprezentuje najnowocześniejsze rozwiązania oraz wraz ze swoimi ekspertami podzieli się wiedzą na temat technologii wodorowych i dekarbonizacji.

H2POLAND & NetZero to pierwsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi dedykowane technologiom wodorowym i dekarbonizacyjnym. Forum jest przestrzenią do dyskusji nad przyszłością europejskiej gospodarki w tych aspektach oraz platformą międzyśrodowiskowej współpracy, integrującą biznes, naukę, samorządy lokalne i organizacje pozarządowe w celu maksymalizacji udziału polskich zasobów w realizacji inwestycji wodorowych.

Podczas wydarzenia, które odbędzie się w Poznaniu w dniach 24-25 kwietnia, Przemysław Kubaszewski, Industry Manager w Endress+Hauser Polska, poprowadzi prelekcję pod tytułem „Jak rozliczać paliwa transformacji energetycznej w podejściu ilościowym oraz jakościowym?”. – Podczas prezentacji słuchacze będą mieli również okazje poznać meandry prawno-techniczne układów magazynowania i załadunku paliw transformacji energetycznej. To także doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o pełnym portfolio firmy Endress+Hauser w zakresie przetwarzania innych węglowodorów, w tym biopaliw, biokomponentów, czy też LNG – mówi Przemysław Kubaszewski.

Endress+Hauser zaprezentuje również swoje zaawansowane technologie, i rozwiązania, które mają już zastosowanie w pilotażowych projektach związanych z produkcją paliw syntetycznych, takich jak e-metanol. Więcej informacji o udziale firmy na evencie można znaleźć na stronie H2POLAND&NetZero Forum | Poznań | 24-25.04.2024. Zapraszamy na stoisko nr 20 na poziomie 1.