Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

#APS2024

9 kwietnia

Tegoroczna edycja spotkania fachowców związanych zawodowo z procesami produkcyjnymi odbędzie się 9 kwietnia w Kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu.

Platforma Automotive Production Support od blisko 10 lat gromadzi specjalistów firm produkcyjnych branży głównie automotive udostępniając tym samym przestrzeń do debaty na tematy techniczne i technologiczne.

Pośród poruszanych zagadnień znajdą się dodatkowo ważne i aktualne dla branży tematy:

– Zarządzanie zmianą w dobie kryzysów.

– Strategia przemysłowa rynku elektromobilności w Polsce.

– Debata na temat czy synergia we współpracy pokoleń jest mitem?

– Stare a nowe metody zarządzania przedsiębiorstwem i narzędzia do tego służące.

– Oczekiwania studentów oraz absolwentów kierunków inżynierskich od rynku pracy.

Już po raz trzeci wydarzeniu towarzyszyć będzie osobna sesja wykładów oraz strefa technologii wspierających procesy wytwarzania w firmach produkujących baterie, systemy zasilania oraz magazynowania energii – Battery Production Support!  I w tym roku przygotowywana merytorycznie przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych (PSPA).

Dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe wymaga ciągłej aktualizacji wiedzy i kompetencji. Wspólnie łatwiej jest stawić czoła aktualnym i nadchodzącym wyzwaniom. Dodatkowo udział w dwóch wydarzeniach w jednym miejscu to oszczędność czasu który wszyscy bardzo szanujemy – mówi organizator Maciej Ratajczak.

Szczegóły

Data:
9 kwietnia
Witryna internetowa:
https://production-support.pl/

Miejsce wydarzenia

Wrocław