Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

EXPO-GAS 2019 Targi Techniki Gazowniczej

24 kwietnia 2019 - 25 kwietnia 2019

X Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS, organizowane we współpracy z Izbą Gospodarczą Gazownictwa, zgromadzą 104 firmy z Polski, Czech, Kanady, Holandii, Litwy, Niemiec, USA, Belgii i Włoch na powierzchni ponad 2.500 m kw.

Targi EXPO-GAS to  wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych. Hale Targów Kielce, od 24 do 25 kwietnia 2019 roku, już po raz dziesiąty wypełnią się: sieciami, urządzeniami i odbiornikami gazowymi, nie zabraknie aparatury kontrolno-pomiarowej stosowanej w gazownictwie, na stoiskach będzie można spotkać także urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu i nie tylko.

Bogata oferta Wystawców

Wystawcy Targów EXPO-GAS zapowiadają przygotowanie bardzo ciekawej oferty dla branżowych zwiedzających. Firma ARMA-POL pochwali się novum, jaką jest klapa zwrotna typ C09.6. Klapa ta to armatura o konstrukcji całospawanej, umożliwiająca zastosowanie odkuwek z materiałów o właściwościach mechanicznych odpowiadających materiałowi rur. FRANEX zaprezentuje jedną ze swoich nowości, czyli Gazbloker. Jest to narzędzie przeznaczone do wymiany zaworu kulowego na czynnym przyłączu gazowym średniego i niskiego ciśnienia. Umożliwia serwis przyłącza gazowego bez konieczności odłączania całej linii gazowej. Przenośny analizator tlenu GPR-1200 ATEX to najnowsze urządzenie jakie w Targach Kielce zaprezentuje spółka SKAMER-ACM. Analizator w wykonaniu przystosowanym do pracy w strefach zagrożonych wybuchem z zasilaniem bateryjnym. Łuki od firmy Gamart to kolejna nowość na którą warto zwrócić uwagę. Aluminiowe szalunki wykopowe LITEBOX na Targach EXPO-GAS przedstawi TITAN POLSKA. Jest to doskonały wybór do zastosowań w warunkach zabudowy miejskiej oraz tam gdzie liczy się czas mobilizacji sprzętu.

Merytorycznie o gazie

Pierwszego dnia Targów EXPO-GAS odbędzie się Konferencja zorganizowana przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa, współorganizatora wystawy pt. „Efektywność energetyczna w łańcuchu dostaw gazu”. Podczas konferencji omówione zostaną następujące tematy:

– gospodarka o obiegu zamkniętym (GOZ) – perspektywy rozwoju,

– odzysk chłodu w instalacjach regazyfikacji LNG,

– odzysk ciepła w stacjach przetłoczonych,

– wykorzystanie energii odpadowej w stacjach gazowych,

–  minimalizacja kosztów transportu gazu

W trakcie drugiego dnia Targów EXPO-GAS, odbędą się warsztaty z zakresu standaryzacji technicznej.

Wstęp po zarejestrowaniu się (online lub na miejscu) jest bezpłatny.

Zapraszamy do Targów Kielce od 24 do 25 kwietnia 2019 roku!

Szczegóły

Początek:
24 kwietnia 2019
Koniec:
25 kwietnia 2019
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
http://targikielce.pl/pl/expo-gas.htm

Miejsce wydarzenia

Kielce