Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Fastener Fair Stuttgart 2019

19 marca 2019 - 21 marca 2019

Fastener Fair Stuttgart 2019, wiodące na świecie targi branży elementów złącznych i mocowań, odbędą się w dniach 19–21 marca 2019 roku w pawilonach 1, 3 i 5 na terenach centrum targowego w Stuttgarcie w Niemczech. W związku z dalszym zwiększeniem powierzchni wystawienniczej w tym roku, obejmującej łącznie 22 000 metrów kwadratowych netto, powierzchnia wystawiennicza przekroczyła już całkowitą powierzchnię wystawienniczą z poprzedniej edycji targów w 2017 roku. Zarezerwowano już ponad 97% całkowitej dostępnej powierzchni wystawienniczej.

Na 8. międzynarodowych targach branży elementów złącznych i mocowań w marcu 2019 roku swoje stoiska będzie mieć ponad 900 firm z 40 krajów. Europejskimi krajami, z których pochodzi najwięcej wystawców, są Niemcy, Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Holandia i Francja. Wystawcy azjatyccy pochodzą głównie z Turcji, Chin, Indii i Tajwanu.

„Branża elementów złącznych i mocowań przewiduje korzystne kształtowanie się sytuacji gospodarczej w nadchodzących latach. W oparciu o ewoluujące globalne sektory przemysłu, takie jak e-mobilność, lotnictwo i kosmonautyka oraz budownictwo, przewiduje się obecnie rosnące zapotrzebowanie na elementy złączne i mocowania” – mówi Liljana Goszdziewski, dyrektor targów Fastener Fair Stuttgart, w imieniu organizatorów – Mack Brooks Exhibitions. „Rynek rozwijał się dynamicznie w ciągu ostatnich kilku lat dzięki nowym technologiom i obszarom zastosowań, jak również wykorzystaniu rozmaitych nowych materiałów. Ponadto hybrydowe elementy złączne ugruntowały swoją pozycję w branży. Dlatego też elementy złączne i mocowania są częściej stosowane jako elastyczne i wysoce funkcjonalne rozwiązania wykorzystywane w przemyśle lekkim, jak również w różnych innych dziedzinach” – kontynuuje Liljana Goszdziewski.

Profil targów Fastener Fair Stuttgart obejmuje wszystkie dziedziny branży elementów złącznych i mocowań: przemysłowe elementy złączne i mocowania, mocowania budowlane, zespoły i systemy montażowe, a także technikę produkcji elementów złącznych. Targi są skierowane do dystrybutorów, dostawców, inżynierów i innych profesjonalistów branżowych, będąc miejscem spotkań dla całej branży.

Nowa broszura dla odwiedzających

Jest już dostępna nowa broszura dla odwiedzających targi Fastener Fair Stuttgart. Zawiera ona ważne informacje na temat targów, w tym dojazdu i noclegów, cen biletów i usług dla gości. Broszura jest dostępna w językach angielskim, niemieckim i włoskim i można ją zamówić na stronie internetowej www.fastenerfair.com/stuttgart.

Targi Fastener Fair Stuttgart 2019 odbędą się w pawilonach 1, 3 i 5 na terenach centrum targowego w Stuttgarcie w Niemczech i można się na nie dostać przez wschodnią bramę. Targi będą otwarte we wtorek 19 marca i w środę 20 marca od 9:00 do 18:00, a w czwartek 21 marca od 9:00 do 15:00. Bilety będą dostępne od stycznia 2019 roku w sklepie internetowym na stronie internetowej targów w cenie 32 euro oraz 45 euro na miejscu w czasie imprezy. Centrum targowe w Stuttgarcie znajduje się tuż obok lotniska i można do niego łatwo dojechać samochodem oraz środkami transportu publicznego.

Specjalna strefa poświęcona technikom łączenia i klejenia

Po raz pierwszy w ramach targów Fastener Fair Stuttgart będzie specjalna strefa poświęcona technikom łączenia i klejenia. W strefie „Bonding and Adhesive Technology Area” będą prezentowane głównie techniki, które odgrywają coraz ważniejszą rolę w nowoczesnej produkcji. Stanowią doskonałe uzupełnienie tradycyjnych elementów złącznych, przez co stają się podstawowym wyborem w lekkich konstrukcjach, na przykład w branżach motoryzacyjnej i elektronicznej.

Ze względu na ich unikatowe cechy są oszczędnym rozwiązaniem wielu wyzwań w różnych segmentach przemysłu. Techniki łączenia i klejenia pozwalają zachować właściwości materiału, umożliwiają stosowanie cieńszych i lżejszych materiałów oraz doskonale nadają się do systemów kompozytowych.

Firmy nadal zainteresowane wystawieniem się na targach Fastener Fair Stuttgart 2019 są proszone o jak najszybszy kontakt z organizatorem, firmą Mack Brooks Exhibitions, ponieważ liczba dostępnych stoisk jest ograniczona. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej targów Fastener Fair Stuttgart: www.fastenerfair.com/stuttgart/.

Szczegóły

Początek:
19 marca 2019
Koniec:
21 marca 2019
Witryna internetowa:
http://www.fastenerfair.com/stuttgart/

Miejsce wydarzenia

Stuttgart
Niemcy + Google Map