Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ITM – Polska Innowacje-Technologie-Maszyny

5 czerwca 2018 @ 08:00 - 8 czerwca 2018 @ 17:00

ITM Polska
Na drodze do Przemysłu 4.0
5-8.06.2018, Poznań

Idea Przemysłu 4.0 na dobre zagościła w polskim i światowym przemyśle. Dla mieszkańców Polski
i Europy Środkowo-Wschodniej najlepszym przykładem zachodzących w branży przemysłowej zmian, jest blok targów ITM Polska, Subcontracting, Focast, 3D Solutions i Modernlog, podczas których ludzie, rzeczy i maszyny, jawią się niczym jeden, kooperujący byt. Na każdym metrze kwadratowym przestrzeni targowej czuć powiew zmian, widać roboty przemysłowe, które zautomatyzowały produkcję i słychać dźwięki maszyn będących żywym przykładem najnowszej myśli technologicznej. 

Upowszechnianie pojęcia i wyobrażenia Idei 4.0 odbędzie się w czerwcu, w ramach bloku targów przemysłowych, które ponownie staną się wielkim, międzynarodowym przeglądem innowacyjnego dorobku branży przemysłowej. Pokrewna tematyka imprez, wśród których prym wiodą innowacyjne technologie stosowane w przemyśle, usługi podwykonawcze dla przemysłu czy logistyka w przemyśle, wpisuje się w założenie synergii branż, która gwarantuje prezentację produktów i usług w pełnej krasie. 

Nieodzownym elementem ITM Polska są salony tematyczne, które skupiają wystawców poszczególnych branż, i tak jak w latach ubiegłych i w tym, spotkamy przedstawicieli salonów:

– HAPE (hydraulika, pneumatyka i napędy),
– MACH-TOOL (obrabiarki i narzędzia),
– METALFORUM (metalurgia, hutnictwo, odlewnictwo i przemysł metalowy),
– SURFEX (technologia obróbki powierzchni),
– WELDING (spawalnictwo) i
– Nauka dla gospodarki.

Oprócz bogatej oferty produktów i usług, która zajmie 12 pawilonów oraz teren otwarty o łącznej powierzchni 25 000 m², ważnym aspektem targów ITM Polska są spotkania biznesowe, przestrzenie demonstracyjne, warsztaty oraz konferencje naukowe organizowane przy współpracy z partnerami merytorycznymi i wsparciu wybitnych specjalistów. To dzięki licznym branżowym wydarzeniom uczestnicy Targów otrzymują pełne spektrum wiedzy, którą będą mogli wykorzystać w swoich przedsiębiorstwach. TechnoSteel Poland, Forum Inżynierskie, MM Speakers Corners, In4Log, ITM Subcontracting ITM Meetings czy Poligon Umiejętności, to tylko niektóre z wydarzeń, które będą towarzyszyły nadchodzącej edycji targów. 

ITM Polska wskazuje kierunki, w jakich powinna podążać branża. Udział w targach powinien być obowiązkowym punktem dla wszystkich tych, którzy za cel stawiają sobie odniesienie zawodowego sukcesu.

Zapraszamy!
www.itm-polska.pl

Szczegóły

Początek:
5 czerwca 2018 @ 08:00
Koniec:
8 czerwca 2018 @ 17:00
Witryna internetowa:
http://www.itm-polska.pl/pl/