Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja Automation University Special

6 czerwca 2018 - 7 czerwca 2018

Rockwell Automation ma przyjemność zaprosić na dwudniową konferencję dedykowaną wszystkim branżom przemysłu. Automation University Special odbędzie się w dniach 6-7 czerwca w Hotelu Windsor w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim.

AU Special to idealne miejsce i niepowtarzalna możliwość wymiany doświadczeń z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie i branży. Wydarzenie jest stworzone z myślą o inżynierach, specjalistach IT, menadżerach oraz kadrze zarządzającej.

Biorąc udział w konferencji będziecie mieli Państwo możliwość skorzystania z ponad 30 dostępnych sesji w formie: warsztatów, demonstracji i prezentacji dotyczących najnowocześniejszych rozwiązań, trendów i technologii automatyki i przemysłu. Program przygotowany jest tak by można było stworzyć swój plan dnia dostosowany do własnych potrzeb.

AU Special to także okazja do przekonania się, jak Rockwell Automation implementuje Przemysł 4.0 oraz jaka jest optymalna droga rozwoju dla Państwa przedsiębiorstwa.

Podczas Automation University Special będziecie mieli Państwo okazje spotkać się nie tylko z ekspertami branży z Rockwell Automation ale także ze strategicznymi Partnerami: Stratus,

Endress+Hauser, HMS Industrial, Mettler-Toledo, Molex, OceanData System, RF Ideas, Rittal, Softing, Hoffman oraz PositalFraba.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej www.rockwellautomation.pl.

Miejsce:
Hotel Windsor
Jachranka 75
05-140 Serock

Kontakt:
Joanna Orłowska
Marketing Communications Specialist Poland
jorlowska@ra.rockwell.com

Szczegóły

Początek:
6 czerwca 2018
Koniec:
7 czerwca 2018
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia