Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Konferencja Lean TWI 2024

19 czerwca - 20 czerwca

1st Lean TWI Summit to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadzi praktyków i entuzjastów Lean oraz TWI w dniach 19-20 czerwca 2024 we Wrocławiu, w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej. Pierwszy dzień konferencji obfitować będzie w praktyczne case studies od czołowych firm, takich jak Wienerberger, AB Neo, Danone, Kompania Piwowarska, TurboTec, Cooper Standard, wzbogacone o inspirujący Power Speech Dave’a Christensena, Head Coacha Panthers Wrocław. Drugi dzień przewiduje 4 interaktywne warsztaty (2 w języku polskim i 2 w angielskim), po których uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział.

To wyjątkowa okazja do:

  • Poznania praktycznych studiów przypadku od liderów branży.
  • Rozwoju umiejętności dzięki uczestnictwu w warsztatach prowadzonych przez ekspertów z Wienerberger UK, ABB, Cooper Standard i TurboTec.
  • Nawiązania cennych kontaktów podczas wieczornego networkingu.
  • Dołączenia do ponad 100 członków na platformie Konferencji Lean TWI na Discord, gdzie organizowane będą dodatkowe wydarzenia.

Konferencja wspiera również szczytne cele – 1,5% przychodu z konferencji zostanie przekazane na wsparcie osób z autyzmem przez Pałac Subkultury. Ponadto, wśród głównych partnerów znajdują się QSense, etwi.io, a także inne organizacje i wystawcy, którzy przedstawią swoje innowacyjne rozwiązania i usługi.

Zapraszamy menedżerów produkcji, liderów zespołów, specjalistów HR i wszystkich zainteresowanych efektywnym rozwijaniem kompetencji pracowników oraz wdrażaniem metod Lean i TWI do wzięcia udziału w tym kluczowym wydarzeniu dla branży.

https://leantrix.com/pl/konferencja-lean-twi/rejestracja/

Szczegóły

Początek:
19 czerwca
Koniec:
20 czerwca
Witryna internetowa:
https://leantrix.com/pl/konferencja-lean-twi/

Miejsce wydarzenia

Wrocław