Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

OILexpo – Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu

2 października 2018 - 4 października 2018

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji  Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo 2018. Odbędzie się ona jednocześnie z  najważniejszym, jesiennym wydarzeniem dla branży przemysłowej – Międzynarodowymi Targami  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX oraz Międzynarodowymi Targami Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów – WIRTOTECHNOLOGIA.

Sukces poprzedniej  edycji to blisko 500 Wystawców z 14 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek i nowości z branży na 15 tys. m kw. Targom towarzyszył bogaty program seminariów i prelekcji. Wydarzenie odwiedziło blisko 10 tysięcy zwiedzających, którzy mieli okazję podpatrzeć m.in. 450 maszyn, w większości w ruchu.  Doceniane przez specjalistów i wysoko oceniane pod względem efektywności targi były naprawdę imponujące.

Targom towarzyszyły również inne wydarzenia przemysłowe, dzięki którym targi stały się profesjonalną platformą wymiany poglądów i doświadczeń w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski. Podczas targów odbył się prestiżowy konkursu o Medale i Wyróżnienia Expo Silesia, a także szereg konferencji, warsztatów i seminariów, m.in.: „Ekonomiczne przetwarzanie emulsji smarno – chłodzących i wód płuczących i ponowne wprowadzanie destylatu do obiegu produkcyjnego” H2O Gmbh – Henryk Koik

Szczegóły

Początek:
2 października 2018
Koniec:
4 października 2018
Witryna internetowa:
http://exposilesia.pl/oilexpo/pl/