Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER 2022

5 kwietnia - 7 kwietnia

Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER będące stałym elementem przemysłowego cyklu wystaw kieleckiego ośrodka powracają do stałego, wiosennego terminu. Zapraszamy do Targów Kielce od 5 do 7 kwietnia 2022 roku!

Kolejna okazja do spotkań branżowych nadarzy się już w kwietniu 2022 r. w Targach Kielce za sprawą kolejnej edycji Targów Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER. Innowacyjne systemy pneumatyczne, czyli silniki, siłowniki, zawory, przetworniki, sprężarki i przekładnie – to nie lada gratka dla specjalistów z branży. W halach wystawienniczych można będzie zapoznać się również z ofertą branży hydraulicznej, w tym z zaworami, przełącznikami, turbinami, silnikami, generatorami i zasilaczami. Podczas wydarzenia nie zabraknie prezentacji, zwiedzający będą mogli również skorzystać z profesjonalnego doradztwa technicznego. Nie mniej ciekawie zapowiadają się pozostałe wydarzenia przemysłowego cyklu: STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, STOM-FIX, DNI DRUKU 3D, CONTROL-STOM, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY. Warto przypomnieć, że edycję 2021 odbywającą się razem z innymi przemysłowymi wydarzeniami odwiedziło ponad 10 000 branżowych zwiedzających.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie fluid-power.targikielce.pl oraz na Profilu Linkedin: https://www.linkedin.com/showcase/stom-metal-processing-fait

Zapraszamy do Targów Kielce od 5 do 7 kwietnia 2022 roku!

Szczegóły

Początek:
5 kwietnia
Koniec:
7 kwietnia
Witryna internetowa:
https://www.targikielce.pl/przemyslowa-wiosna/fluid-power

Organizator

Targi Kielce
Witryna internetowa:
https://www.targikielce.pl/

Miejsce wydarzenia

Kielce