EXPOPOWER rośnie w siłę

  Takiego zainteresowania Międzynarodowymi Targami Energetyki EXPOPOWER, których druga edycja odbędzie się w Poznaniu w dniach 13-15 maja, nikt się nie spodziewał. EXPOPOWER 2008 będzie blisko dwukrotnie większe od ubiegłorocznych targów i zajmie ponad 3000 mkw. Wśród blisko dwustu zgłoszonych firm są wiodący reprezentanci branży energetycznej i elektrotechnicznej.

  Energetyka od A do Z

  O sukcesie tego wydarzenia zdecydowały m.in. dogodna lokalizacja w centralnej części kraju oraz korzystny termin. Targi EXPOPOWER 2008 będą doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi produktami i technologiami jeszcze przed letnim sezonem inwestycyjnym. Tematyka ekspozycji obejmuje wytwarzanie, przesył i dystrybucję energii elektrycznej. W targach wezmą udział firmy z Polski, Holandii, Niemiec, Rumunii i Wielkiej Brytanii. Wśród wystawców będą m.in.: ABB, Apator, Elektrobudowa, Elektromontaż Poznań, Elektromontaż Lublin, ENEA, Jean Mueller Polska, Merazet, Panasonic, PKP Energetyka, Tauron i ZPUE Włoszczowa. Patronat nad tym wydarzeniem objęły: Izba Gospodarcza CIEPŁOWNICWTO POLSKIE, Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska, Polska Izba Producentów Urządzeńi Usług na Rzecz Kole, Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich.

  Biznes w doskonałych warunkach

  Jednym z atutów EXPOPOWER – oprócz niskich cen udziału w targach – jest nowoczesna infrastruktura zapewniająca uczestnikom targów profesjonalne warunki do prowadzenia komunikacji biznesowej. Ekspozycja EXPOPOWER zlokalizowana będzie w najnowszym, klimatyzowanym kompleksie pawilonów połączonych przeszklonym łącznikiem i wyposażonych w kanały medialne i łącza internetowe. Uczestnicy targów EXPOPOWER mogą także korzystaç z infrastruktury nowoczesnego centrum kongresowego. Międzynarodowe Targi Poznańskie oferują wystawcom i zwiedzającym EXPOPOWER pomoc w zakwaterowaniu po cenach promocyjnych w hotelach oraz kwaterach prywatnych.

  Konferencje i spotkania

  Niewątpliwą atrakcją dla zwiedzających będzie bogaty program wydarzeń przygotowywanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie we współpracy z partnerami branżowymi. Specjalistyczne konferencje zorganizują m.in. Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Aktualne informacje na temat ekspozycji i programu wydarzeńznajdują się na stronie www.expopower.pl

  Wstęp na targi jest bezpłatny – wymagana jest jednak rejestracja: online na internetowej stronie targów bądś w punkcie rejestracyjnym przed wejściem do pawilonu.