Faro – Skaner laserowy Focus3D

Focus3D to bardzo szybki skaner 3D, służący do wykonywania szczegółowych pomiarów i dokumentacji. Focus3D wykorzystuje technologię laserową do tworzenia bardzo szczegółowych trójwymiarowych obrazów złożonych miejsc i geometrii w zaledwie kilka minut. Focus3D jest wyposażony w ekran dotykowy do obsługi funkcji skanowania i parametrów. Wynik skanowania składa się z milionów kolorowych trójwymiarowych punktów pomiarowych i jest dokładną cyfrową kopią istniejącego stanu rzeczy.

Wydajny: duży zasięg wynoszący 120 m, czujnik poziomu, zwarta konstrukcja, prosta obsługa oraz automatyczna rejestracja bez dodatkowych kosztów skracają czas skanowania i przetwarzania danych nawet o 50% w porównaniu z tradycyjnymi skanerami laserowymi.

Precyzyjny i szybki: skaner laserowy Focus3D tworzy precyzyjną, wirtualną kopię rzeczywistości z milimetrową dokładnością, osiągając zawrotną szybkość do 976.000 punktów pomiarowych na sekundę.

Ekonomiczny: już sama cena skanera Focus3D jest rewolucyjna. Trójwymiarowy skaner laserowy jeszcze nigdy nie był tak przystępny.

Rewolucyjnie prosty: za sprawą intuicyjnego systemu sterowania wykorzystującego wyświetlacz dotykowy, skaner Focus3D można obsługiwać z taką łatwością, jak cyfrowy aparat fotograficzny.

www.faro.com/focus/pl