Firma Astat zaprasza na Regionalne Spotkania Inżynierów i Automatyków

  Firma Astat funkcjonuje na rynku od 1992 roku, przez lata działalności w branży m.in. automatyki przemysłowej, energetyki i miernictwa, systemów pomiarowych, zgromadziliśmy wiedzę którą chcemy się z Państwem dzielić. Jedną z formuł, która ma nam w tym pomóc jest cykl bezpłatnych Regionalnych Spotkań Inżynierów i Automatyków.

  Podstawowym ich założeniem jest gromadzenie w jednym miejscu i czasie specjalistów utrzymania ruchu, automatyków, energetyków, dyrektorów technicznych, konstruktorów oraz naszych doradców technicznych, którzy w trakcie spotkania mogą wymieniać się swoją wiedzą i dzielić doświadczeniem.

  Specjalistyczne wykłady branżowe, odbywające się przez cały dzień i stoiska tematyczne, na których można zapoznać się z ofertą produktową dodatkowo wzbogacają wspólnie spędzany czas. 

  Dnia 21 kwietnia br. odbyło się pierwsze z serii spotkanie w Poznaniu, mieliśmy okazję gościć kilkudziesięciu Uczestników, znaleźli się wśród nich inżynierowie i automatycy reprezentujący wiele różnych branż. Zakończone sukcesem poznańskie spotkanie zachęciło nas do zaplanowania II edycji Regionalnego Spotkania Inżynierów i Automatyków, które tym razem odbędzie się w Chorzowie dnia 16 czerwca 2016 roku. 

  REGIONALNE SPOTKANIA INŻYNIERÓW I AUTOMATYKÓW

  Chorzów, 16 czerwiec 2016 r. 

  Hotel Diament Arsenal Palace ****  |  Sala Cesarska 

  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w spotkaniu.

  Szczegóły oraz zapisy na stronie www.astat.pl/spotkania 

  Spotkanie BEZPŁATNE. Ilość miejsc ograniczona.

  Magazyn Inżyniera & Utrzymanie Ruchu jest patronem medialnym Spotkań.

  Autor: Astat