LAUREACI SHAPA AWARDS 2016

  Firma Russell Finex zdobyła tytuł Eksportera Roku i Nagrodę za Innowacyjność przyznawaną przez brytyjskie stowarzyszenie SHAPA

  Brytyjskie stowarzyszenie SHAPA (Solids Handling and Processing Association) przyznaje przedsiębiorstwom i osobom fizycznym nagrody w uznaniu ich osiągnięć w dziedzinie transportu i przetwórstwa materiałów sypkich. Dla firmy Russell Finex, specjalizującej się w technologiach separacji, był to kolejny pomyślny rok, ponieważ znalazła się na krótkiej liście kandydatów do nagród SHAPA 2016 w trzech spośród pięciu kategorii.

  Firma Russell Finex zdobyła nagrodę Eksportera Roku 2015 i miała nadzieję powtórzyć ten sukces w tym roku. Ponadto przedsiębiorstwo ubiegało się o Nagrodę za Innowacyjność za swój ostatnio opracowany system podnośnikowy Russell Screen Changer™ do wymiany pokładów przesiewaczy, jak również o nagrodę Firmy Roku SHAPA. Ostatecznie Russell Finex zwyciężyła w dwóch kategoriach, zdobywając Nagrodę za Innowacyjność i po raz drugi z rzędu tytuł Eksportera Roku.

  Od swojego założenia w 1934 roku, firma Russell Finex osiąga stabilny, strategiczny rozwój, jednocześnie coraz bardziej utwierdzając swoją pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii, konstrukcji i produkcji urządzeń do separacji. Do tego sukcesu przyczyniło się zbudowanie i utrzymanie światowej bazy klientów, obsługiwanej przez lokalne zespoły sprzedaży i obsługi posprzedażowej. Obecnie znaczny udział w sprzedaży mają rynki zagraniczne, a firma realizuje długoterminowe plany zdobywania nowych rynków i klientów oraz rozwijania istniejących.

  – Bardzo cieszymy się, że ponownie doceniono kolejny rok, w którym udało nam się znacznie zwiększyć eksport. Nie ustajemy w wysiłkach, aby naszym klientom z całego świata dostarczać najwyższej jakości wyroby i obsługiwać ich na najwyższym poziomie, zarówno na rynkach tradycyjnych, jak i rozwijających się. To wspaniale, że nasza praca została nagrodzona.

  Hemal Adalja, Senior Export Sales Manager w Russell Finex

  Więcej informacji o tytule Eksportera Roku i Nagrodzie za Innowacyjność SHAPA można znaleźć na stronie Russell Finex.