Grupa NordGlass tworzy nowe miejsca pracy

    Grupa NordGlass swoją pozycję lidera w branży szyb samochodowych buduje od ponad 20 lat. Pomimo niekorzystnej koniunktury, która w ostatnim czasie dotyka branżę motoryzacyjną, na przestrzeni ostatnich pięciu lat Grupa NordGlass utworzyła 350 nowych miejsc pracy, z czego w ciągu ostatnich 12 miesięcy przybyło ich 69.

    Grupa NordGlass, jako właściciel ogólnopolskiej sieci serwisów szyb samochodowych oraz europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, również w dobie kryzysu nie zwalnia tempa rozwoju. Produkty sygnowane marką NordGlass wytwarzane są obecnie dla ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów, a ich dystrybucja na terenie Europy oraz poza jej granicami z roku na rok jest coraz większa. Przedsiębiorstwo inwestuje również w potencjał ludzki. Grupa NordGlass na przestrzeni 5 minionych lat stworzyła aż 350 nowych miejsc pracy, z czego ostatnie 12 miesięcy zaowocowało zwiększeniem liczby pracowników z 1010 do 1079.

    „Stworzenie na przestrzeni minionego roku kilkudziesięciu nowych miejsc pracy jest potwierdzeniem, że Grupa NordGlass pozostaje odporna na dotykający inne firmy kryzys. Staramy się pozostać elastyczni na zmiany zachodzące w branży szyb samochodowych i adoptować się do aktualnej sytuacji gospodarczej” – mówi Grzegorz Łajca, Prezes Grupy NordGlass.