GT85 Polska z pokazami myjni TARRA Compact 100 podczas Automotive Production Support

Już 24 kwietnia we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja Automotive Production Support (APS), spotkania branżowego dedykowanego kadrze zarządzającej firm oraz grona specjalistów z branży Automotive. W tym roku partnerem eventu jest GT85 Polska – producent urządzeń myjących TARRA oraz chemii do mycia i przygotowania powierzchni ROKLIN.

APS to nowa formuła spotkań branżowych ukierunkowana na wymianę doświadczeń i wiedzy praktycznej. Podczas wydarzenia prezentowane są najnowsze rozwiązania wspierające produkcję, odbywają się konsultacje technologiczne, grono prelegentów części prezentacyjnej to praktycy od wielu alt związani z branżą Automotive. Tematyka poruszana podczas wydarzenia jest szeroka – automatyzacja produkcji, wsparcie utrzymania ruchu, czyszczenie przemysłowe, stanowiska kontroli jakości, obróbka termiczna to tyko niektóre z zagadnień, w których będzie można poszerzyć swoją wiedzę.

Podczas tegorocznej edycji zespół GT85 Polska będzie dostępny to konsultacji w zakresie kompleksowego doboru technologii mycia i odtłuszczania części w procesie produkcji.  Główną atrakcją stoiska producenta urządzeń myjących TARRA będzie model Compact 100 – urządzenie myjące, które zdobyło Złoty Medal Targów TOOLEX 2017. TARRA Compact 100 to urządzenie  zaprojektowane do post-procesowego mycia i odtłuszczania detali w roztworach wodnych. Urządzenie w standardowej specyfikacji wykorzystuje natryskową technologię mycia,  a od roku 2018 dostępne jest w opcji mycia w zanurzeniu przy pomocy ultradźwięków.

Automotive Production Support to niewątpliwie wydarzenie, które na stałe zagościło w kalendarzu konferencyjnym branży motoryzacyjnej w Polsce. Merytoryczne podejście, formuła konsultacji i dyskusji oraz możliwość poznania najnowszych trendów i rozwiązań w produkcji sektora automotive to aspekty APS doceniane przez szerokie grono specjalistów z branży.

Źródło: GT85 Polska