Heilind otwiera nowy zakład w Polsce

Stefan Barrig, Division Manager at Heilind Electronics Industrial and Jan Marko, General Manager EMEA Region at Heyco

Heilind Electronics, firma specjalizująca się w rozwiązaniach złączeniowych – rozszerza swoją ofertę o asortyment firmy Heyco Products, jednego z wiodących producentów w obszarze zarządzania okablowaniem oraz komponentów elektromechanicznych wykonanych z plastiku i metalu.

Firma Heyco Products oferuje ponad 9 000 artykułów, w tym zapinki do kabli, pierścienie wzmacniające, zaciski odciążające, zaślepki, tuleje, podkładki dystansowe do płytek PCB, podkładki dystansowe pod diody LED i śruby dystansowe. Produkty dostępne są z magazynu Heilind, dostarczane w ilościach dostosowanych do indywidualnych potrzeb już od 1 szt.

Produkty Heyco charakteryzują się wysoką jakością materiałów i niskimi kosztami produkcji. Dlatego, nawet te tanie, wykonane na zamówienie produkty, jak np. podkładki dystansowe do płytek PCB, można montować w specjalistycznych urządzeniach. Heilind oferuje wsparcie techniczne oraz szybkie dostawy próbek na potrzeby projektowe. Warto zauważyć, że Heilind i Heyco od kilku już lat prowadzą pomyślną współpracę w Ameryce Północnej.

Heilind w nadchodzących tygodniach otworzy nowy zakład w Polsce, tak by być bliżej swoich cenionych klientów z rynków Europy Środkowej i Wschodniej. Informacje o rozwoju naszej firmy w Polsce będziemy sukcesywnie aktualizować.

Heilind dostarcza ponad 9 000 artykułów produkcji Heyco Products, włączając zapinki do kabli, pierścienie wzmacniające, zaciski odciążające, zaślepki, tuleje, podkładki dystansowe do płytek PCB, podkładki dystansowe pod diody LED i śruby dystansowe.

Źródło: Heilind Electronics