HPS 2014 – Jubileuszowa 10 edycja

    W dniach 21-23 października 2014r. w Katowicach odbędą się 10. Jubileuszowe Międzynarodowe Targi Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów HaPeS,  zdaniem wystawców i odwiedzających jedyna tak specjalistyczna ekspozycja targowa w kraju. HaPeS regularnie –  od dwudziestu lat budzi zainteresowanie profesjonalistów z Polski i zagranicy. Dwuletni cykl wystawienniczy w pełni umożliwia zaprezentowanie nowości premier produktowych, pojawiających się w przemyśle budowy maszyn.

    W Międzynarodowych Targach Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów HaPeS każdorazowo uczestniczy grono firm tworzących nowoczesne rozwiązania z zakresu hydrauliki siłowej, pneumatyki, sterowania i napędów. Obecnie swój udział zgłosiło już ponad 100 wystawców z Belgii, Czech, Francji, Niemiec, Słowacji, Tajlandii, Wielkiej Brytanii, Włoch i Polski. Targom towarzyszyć będą liczne wykłady i seminaria, m.in. panel pt. „20 lat Targów HaPeS – istotnym czynnikiem rozwoju technologii i rynku techniki płynowej” zorganizowane i poprowadzone przez specjalistów  Korporacji Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych z Wrocławia. Wydarzeniu przewodniczyć będzie Pan Henryk Chrostowski, który katowicki HaPeS wspiera od początku istnienia.

    Organizator zaprasza przedstawicieli i dystrybutorów przedmiotowych branż oraz producentów olejów i smarów, płynów chłodzących, narzędzi hydraulicznych i pneumatycznych.

    Szczegóły: www.hapes.fairexpo.pl