Hurtownia w Internecie

    W dniu 2 kwietnia 2012 r. spółka Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji uruchomiła serwis www.eHurtownia.platinumoil.eu. Internetowa hurtownia przeznaczona jest dla odbiorców masowych – sklepów i hurtowni motoryzacyjnych, serwisów samochodowych, zakładów przemysłowych oraz baz transportowych i rolniczych.

    Serwis umożliwia w prosty i wygodny sposób zamawianie produktów dystrybuowanych przez Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji. W eHurtowni można więc znaleźć między innymi oleje dla motoryzacji, rolnictwa i przemysłu: benzyny, parafiny, nafty, rozpuszczalniki, płyny eksploatacyjne, smary, kosmetyki oraz różnego rodzaju akcesoria motoryzacyjne.

    eHurtownia daje stały i prosty dostęp do stanów magazynowych oraz aktualnej oferty handlowej Spółki. Wszystkie produkty w serwisie są szczegółowo opisane oraz przedstawione na zdjęciach. Produkt, którym jesteśmy zainteresowani, można znaleźć w eHurtowni stosując różne kryteria wyszukiwania, takie jak m.in. kategoria towaru, jego dostępność oraz zakres cenowy.

    Składanie zamówień w serwisie umożliwia skorzystanie z wielu akcji promocyjnych. Po zalogowaniu się w eHurtowni, stali Klienci otrzymują dostęp do swoich warunków handlowych wraz z indywidualnymi cenami i rabatami. Proces zamówienia przebiega analogicznie jak w większości sklepów internetowych. Dla zarejestrowanych użytkowników dostępna jest historia zakupów, a potwierdzenie zamówienia i wysyłki towaru trafia do Klienta w formie komunikatu e-mail.