Industrial Innovation Days 2019 – innowacje dla Przemysłu 4.0

Już po raz trzeci firma FlexLink Systems Polska będzie gospodarzem niezwykłego wydarzenia jakim jest Industrial Innovation Days. W dniach 9 i 10 kwietnia 2019 ponownie szeroko otworzy drzwi swojej siedziby w Plewiskach pod Poznaniem, aby podzielić się z przybyłymi do niej gośćmi nowinkami i trendami z zakresu automatyzacji i robotyzacji procesów produkcji. Na żywo zobaczyć będzie można działanie najnowszych rozwiązań dedykowanych dla Fabryk Przyszłości. Partnerami tegorocznej edycji będą firmy: SMC Industrial Automation, SEW-EURODRIVE, Intralox, Pepperl+Fuchs, Schmalz, KUKA oraz Igus, które swoją wiedzą praktyczną, doświadczeniem i innowacyjnymi technologiami wesprą wydarzenie.

Podczas przygotowanego specjalnie na tę okazję bloku prezentacji, specjaliści FlexLink oraz firm partnerskich pokażą uczestnikom wydarzenia, jak w praktyce wykorzystać najnowsze zdobycze technologiczne z zakresu automatyki i robotyki w procesach projektowania, tworzenia i modernizowania zakładów produkcyjnych, w pełni realizujących koncepcję Przemysłu 4.0. Prelekcje będą stanowiły doskonałą okazję do pozyskania specjalistycznej wiedzy jak sprostać największym wyzwaniom stojącym przed zakładami produkcyjnymi, by nie zostać w tyle za konkurencją oraz do wymiany poglądów z innymi profesjonalistami z branży na temat narzędzi i metod ich aplikacji do konkretnych zastosowań w Fabrykach Jutra.

W programie Industrial Innovation Days nie zabraknie również czasu na indywidualne spotkania i dyskusje na stoiskach partnerów wydarzenia. To właśnie tam uczestnicy będą mogli przekonać się na żywo jak działają oferowane przez nich najnowsze produkty stosowane w Inteligentnych Fabrykach w Polsce i na świecie oraz uzyskać szczegółowe informacje w jaki sposób optymalnie i skutecznie zaadaptować je do potrzeb zakładów produkcyjnych.

Industrial Innovation Days 2019 to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy chcą poznać praktyczne aspekty wdrażania idei Przemysłu 4.0 w swoim przedsiębiorstwie produkcyjnym. Tym bardziej, że udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy wejść na stronę www.smartfactoryexpert.pl i potwierdzić swoją obecność wybranego dnia. Zatem nie zwlekaj i już teraz dołącz swoją firmę do Rewolucji Przemysłowej 4.0.


Źródło: FlexLink Systems Polska