Industrial Innovation Days 2020 – na horyzoncie!

Kwietniowa rewolucja przemysłowa, czyli Industrial Innovation Days już niebawem, w Plewiskach pod Poznaniem. To czwarta edycja prestiżowego wydarzenia, w którym eksperci przybliżą nowe rozwiązania dedykowane idei Fabryki Przyszłości. Gospodarzem niezmiennie pozostaje firma FlexLink Systems Polska.

7 i 8 kwietnia to niezwykle istotna data dla każdego zainteresowanego najnowszymi technologiami produkcyjnymi, niezależnie od branży. Dla przedsiębiorstw segmentu spożywczego, motoryzacyjnego, farmaceutycznego, kosmetycznego – lub zupełnie innego – wspólnym mianownikiem nadal pozostają innowacyjne rozwiązania, pomocne w rozwoju każdej firmy. To właśnie podczas tegorocznej edycji Industrial Innovation Days, uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę poznać sposoby na wdrożenie nowych technologii w przedsiębiorstwach z różnymi potrzebami.

W trakcie wydarzenia, w siedzibie firmy FlexLink Systems Polska, spotkamy ekspertów z dziedziny automatyzacji produkcji, robotyki, technologii pneumatycznych, elektrycznych, urządzeń etykietujących i znakujących oraz druku 3D. Wśród partnerów wydarzenia znaleźli się reprezentanci firm takich jak: Festo, Pepperl+Fuchs, Schmalz Polska, Intrex, Fanuc, Interroll oraz Materialise. Nie zabraknie również specjalistów z firmy FlexLink Systems Polska, którzy omówią gorący temat robotów współpracujących.

Program wydarzenia podzielony został na kilka interesujących bloków, w których każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Prelegenci opracowali ciekawe tematy z zakresu oszczędności, konkurencyjności i efektywności produkcji. Uwzględnione zostały również prezentacje rozwiązań z zakresu robotyki mobilnej, systemów intralogistycznych oraz technologii nowej generacji. W pierwszej części spotkania, uczestnicy dowiedzą się również o sposobach usprawniania procesów przy jednoczesnym obniżaniu kosztów przedsiębiorstwa a także o najnowszych trendach i rozwiązaniach Przemysłu 4.0. Jest to doskonała okazja do uzupełnienia wiedzy na temat najnowszych kierunków rozwoju, dotyczących Inteligentnych Fabryk w Polsce i na świecie.

Industrial Innovation Days to również okazja wymiany doświadczeń z osobami, które doskonale rozumieją potrzeby współczesnych przedsiębiorstw – ukierunkowanych na rozwój i nowe technologie. Oprócz licznych prelekcji, dyskusji i debat – uczestnicy będą mieli szansę zapoznać się z rozwiązaniami na przykładach, podczas prezentacji zrealizowanych projektów a także odwiedzając osobiście stoiska partnerów wydarzenia.

Industrial Innovation Days 2019 to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy chcą poznać praktyczne aspekty wdrażania idei Przemysłu 4.0 w swoim przedsiębiorstwie produkcyjnym. Tym bardziej, że udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy wejść na stronę www.innowacyjnaprodukcja.pl i potwierdzić swoją obecność wybranego dnia. Zatem nie zwlekaj i już teraz dołącz swoją firmę do Rewolucji Przemysłowej.


FlexLink Systems Polska