Internetowe konfiguratory doboru produktów Piab

    Firma Piab, wiodący dostawca przemysłowej technologii próżniowej, opublikowała na swoich stronach internetowych pierwsze trzy konfiguratory aplikacji. Konfiguratory są zaawansowanymi narzędziami online wspomagające dobór produktów Piab dla aplikacji transportu proszków i granulek, do przenoszenia torebek i saszetek oraz do paletyzacji produktów.

    Konfiguratory dostosowane są do konkretnych aplikacji próżniowych i prowadzą użytkownika do sugerowanego rozwiązania próżniowego na podstawie kilku wprowadzonych parametrów opisujących aplikację. Są one bardzo pomocne przy projektowaniu linii technologicznych w różnych gałęziach przemysłu – szczególnie w przemyśle opakowaniowym.

    Rozwiązanie składa się z wykazu materiałów z listą wszystkich produktów próżniowych sugerowanych do obsługi aplikacji wraz z informacjami na temat poszczególnych produktów. Przedstawione jest również wygodne podsumowanie konfiguracji, które wymienia parametry aplikacji wraz z sugerowaną konfiguracją oraz z rysunkami i instrukcjami właściwego umieszczenia produktów Piab.

    www.piab.com