Introl najlepszy w refraktometrach

    Introl otrzymał nagrodę „Sales Award 2011” za największą na świecie liczbę zrealizowanych układów opartych na refraktometrach procesowych firmy K-Patents Process Instruments.

    Na przełomie września i października tego roku odbyło się doroczne spotkanie przedstawicieli firmy K-Patents Process Instruments z całego świata. W trakcie spotkania polski przedstawiciel tego fińskiego producenta, firma Introl, otrzymała tytuł „Sales Award 2011” za największą na świecie sprzedaż refraktometrów fińskiego producenta. W ubiegłym roku rozliczeniowym (1.09.2010 r. – 31.08.2011 r.) w globalnym rankingu firm będących przedstawicielami K-Patents Process Instruments, Introl zajął 1. miejsce w kategorii największej liczby zrealizowanych układów pomiarowych opartych na refraktometrach. W rankingu polska firma wyprzedziała liderów z lat poprzednich – przedstawicieli z Chin, Niemiec, USA, Włoch czy Finlandii.

    Ilość sprzedanych układów to nie jedyna kategoria, w której udało się zwyciężyć spółce Introl – wygrała ona także w kategorii największej ilości układów refraktometrycznych, zamontowanych w ciągu minionego roku w jednej firmie.

    Wyróżnienia są zasługą rosnącej w Polsce popularności tych bardzo zaawansowanych urządzeń do przemysłowych pomiarów stężenia i gęstości.

    www.introl.pl/pl/katalog/Introl_refraktometry/refraktometry