JASOL PREMIUM HYDRAULIC HVI 46

Jasol Premium Hydraulic HVI 46 to najwyższej klasy olej hydrauliczny, stworzony z myślą o zastosowaniu w najbardziej wymagających warunkach pracy. Produkt tworzy wytrzymały film olejowy w skrajnych warunkach temperaturowych. Charakteryzuje go najwyższy w swojej specyfikacji wskaźnik lepkości, co zapewnia optymalne smarowanie i przenoszenie obciążeń w niskich jak i wysokich temperaturach. Jest wytrzymały na skrajnie wysokie ciśnienia generowane przez różnego rodzaju pompy hydrauliczne.

Nowoczesny sprzęt stawia przez olejami bardzo wysokie wymagania związane z przeciążeniami i kompatybilnością z jego komponentami. Układy są bardziej kompaktowe, a mała dawka oleju odpowiada za smarowanie układu w ciężkich warunkach. Stosowanie w układach wysokiej klasy cieczy smarujących przyczynia się do jej prawidłowego działania i zabezpieczenia.

Jasol Premium Hydraulic HVI 46 spełnia wszystkie wymogi stawiane przed najnowocześniejszym sprzętem, przewyższa podstawowe normy i zapewnia najlepsze zabezpieczenie dla układu w swojej klasie