Kompaktowy czytnik kodów 2D – Matrix 410

Firma Datalogic Automation ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu czytnika MATRIX 410™ − nowej wersji czytnika kodów 2D, która docelowo ma stać się doskonalszym zamiennikiem modelu MATRIX 400™.

W porównaniu do czytnika MATRIX 400™ − który odniósł olbrzymi sukces rynkowy i stał się wręcz wyznacznikiem standardu branży – model MATRIX 410™ pod względem wydajności i możliwości stanowi wielki krok naprzód.

MATRIX 410™ działa na bazie nowej jednostki centralnej – szybkiego mikroprocesora przemysłowego, zoptymalizowanego pod kątem przetwarzania obrazu i łączności Ethernet. W efekcie urządzenie charakteryzuje się doskonałą prędkością odczytu kodów kreskowych i rewelacyjną przepustowością przesyłania danych.

MATRIX 410™ z pewnością przyczyni się do utrzymania i wzmocnienia sukcesu tej ważnej rodziny skanerów. Ponadto, z uwagi na własności urządzenia, oczekuje się, że czytnik MATRIX 410™ otworzy nowe możliwości biznesowe, zwłaszcza zaś w wymagających zastosowaniach, w których kluczem do sukcesu jest wydajność.