Konferencje

Od 15 lat nieodłączną częścią działalności Wydawnictwa są specjalistyczne konferencje branżowe skierowane do pracowników sektora produkcji. Ten segment jest w ostatnim czasie mocno promowany i przynosi dużą renomę wydawnictwu oraz wymierne korzyści firmom uczestniczącym i słuchaczom. Zapewniamy skoordynowane, przemyślane działania, których podstawą zawsze jest merytoryczny i bardzo szczegółowy plan konferencji. Ważny dla nas jest dobór każdego szczegółu: od miejsca spotkania, poprzez dobór najlepszych prelegentów, aż po zapewnienie wydarzeń towarzyszących oraz cateringu. Poniżej lista zaplanowanych Konferencji na rok 2018:

 

 

…to wiodące wydarzenie w Polsce poświęcone najnowszym technologiom w służbie Przemysłowego Internetu Rzeczy, Big Data, bezpieczeństwa sieci i komputerów przemysłowych z danymi w chmurze. Jest to także platforma dla uznanych ekspertów w dziedzinie badań, rozwoju i nauki, jak również dla doświadczonych inżynierów. Zaprezentują oni swoje najnowsze rozwiązania i wyniki badań oraz ich wpływ na użytkowników i kadrę kierowniczą, którzy decydują, w jaki sposób i jak dużo zainwestować w tę rewolucyjną technologię.

 


…to jedna z najważniejszych konferencji na polskim rynku w dziedzinie robotyki i nowych technologii. Jej uczestnikami są profesjonaliści jak również osoby zainteresowane tą tematyką. Konferencja jest wspaniałą platformą wymiany poglądów i doświadczeń między środowiskami biznesu, nauki, inżynierów robotyków oraz wszystkich zainteresowanych. Wydarzenie to będzie miejscem ważnej debaty dotyczącej innowacji, szans oraz zagrożeń jakie dotyczą robotyki i nowych technologii w otaczającym nas świecie.

 

 

…to doskonała okazja, by nauczyć najlepszych praktyk w przemyśle od ekspertów i poznać przykłady wdrożeń. Dodatkowo jest to możliwość, aby nawiązać kontakty z osobami, które również na co dzień zajmują się problematyką utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych różnych branż.

 

 

…jest pierwszą tego typu konferencją w Polsce całkowicie poświęconą najlepszym polskim producentom. Jej uczestnicy będą dyskutować o najskuteczniejszych praktykach i strategiach w dziedzinie produkcji przemysłowej. W konferencji Fabryka Roku wezmą udział eksperci ze wszystkich sektorów produkcji. Prelegenci nie tylko podzielą się swoimi doświadczeniami w niełatwej sztuce przetrwania na kapryśnym rynku, ale także pokażą, jak skutecznie budować przewagę konkurencyjną na poziomie operacyjnym i rozwijać działalność.