Kongres Służb Utrzymania Ruchu

  W dniach 6–7 grudnia br. w Centrum Kongresowym „Warszawianka”  w Jachrance Institute for International Research sp. z o.o. organizuje  doroczny Kongres Służb Utrzymania Ruchu  

  Kongres SUR to największe forum osób zajmujących się utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwach przemysłowych. Wydarzenie jest doskonałą okazją do bezpośredniej wymiany poglądów na temat najistotniejszych obecnie problemów, z jakimi spotykają się szefowie działów utrzymania ruchu. 

  Tradycyjnie prelegentami są przedstawiciele najbardziej liczących się zakładów produkcyjnych oraz firm świadczących takie usługi.

  Podczas tegorocznej edycji eksperci z kraju i zagranicy przedstawią analizy branży w Polsce i Europie, prognozy jej rozwoju oraz omówią najważniejsze w tej dziedzinie problemy. 

  Jak co roku udział w Kongresie wezmą specjaliści służb utrzymania ruchu; dyrektorzy ds. technicznych; kierownicy i szefowie działów utrzymania ruchu oraz przedstawiciele firm świadczących usługi doradcze, dostawcy sprzętu i oprogramowania do właściwego funkcjonowania utrzymania ruchu. 

  Więcej informacji o kongresie: Michał Piechórowski, Institute for International Research sp. z o.o., tel. (22) 420 55 26,  e-mail: mpiechorowski@iir.pl.

  Szczegółowe informacje na: www.iir.pl