Konkurs ASTOR na najlepszą pracę dyplomową 2014

  Do 10 października 2014 r. studenci kierunków technicznych i uczniowie szkół średnich o profilu technicznym mogą nadsyłać zgłoszenia do szesnastej już edycji Konkursu ASTOR na Najlepszą Pracę Dyplomową.

  Przed osobami podejmującymi wyzwanie konkursowe otwierają się możliwości zdobycia ciekawej pracy, nawiązania kontaktów z ekspertami z branży, czy wreszcie wygrania nagrody pieniężnej.

  Finał Konkursu Prac Dyplomowych w roku 2014 odbędzie się po raz pierwszy w Centrum Nauki Kopernik, w dn. 28 listopada (piątek).

  Tematyka prac zgłaszanych do konkursu może być związana z systemami sterowania linią produkcyjną, monitoringiem i wizualizacją procesów przemysłowych, automatyzacją procesów produkcyjnych czy stanowiskami zrobotyzowanymi. Przy ocenie prac konkursowych, jury kieruje się ich innowacyjnością, poziomem technicznego wykonania oraz możliwością wdrożenia w praktyce.

  W tym roku pojawiła się nowość, która z pewnością ucieszy uczelnie. Katedra, w której laureat I nagrody Konkursu Prac Dyplomowych pisał pracę, otrzyma zestaw edukacyjny wyposażony w sterownik PLC, dotykowy panel operatorski, przemiennik częstotliwości oraz element wykonawczy.

  Prezentowane projekty konkursowe często znajdują zastosowanie w realnych sytuacjach i bywają wdrażane w polskich przedsiębiorstwach. ASTOR zachęca przyszłych inżynierów do tworzenia prac dyplomowych, w oparciu o rozwiązania globalnych dostawców, z którymi współpracuje. Specjaliści z firmy służą uczestnikom konkursu wsparciem merytorycznym oraz udostępniają zaawansowane zaplecze technologiczne. Autorzy najlepszych prac otrzymują nagrody pieniężne.

  Zgłaszane prace wraz z wypełnionym formularzem należy przesyłać e-mailem na adres: konkursprac@astor.com.pl lub pocztą na adres:

  ASTOR Sp. z o.o.

  „Konkurs prac dyplomowych”

  ul. Smoleńsk 29

  31-112 Kraków

  Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.astor.com.pl/KonkursPrac