Konkurs firmy JetSystem

  Trwa konkurs firmy JetSystem – przedstawiciela amerykańskiej korporacji OMAX, producenta urządzeń do cięcia wodą. Konkurs pod nazwą 3D WATER skierowany jest do wszystkich osób, które projektują w technice 3D. Przypominamy, że do wygrania jest laptop z oprogramowaniem! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje projekty, a ten sprzęt może być Twój!

  Lubisz projektować różne użytkowe części? Masz swoje projekty i usprawnienia, jednak nie wyszły one poza śmiałe plany na kartce papieru? Teraz możesz swoje marzenia przekuć w rzeczywistość. Wystarczy, że swój projekt przeniesiesz do pliku graficznego i udowodnisz nam, że Twój pomysł będzie faktycznie przydatnym rozwiązaniem. Teraz możesz swój projekt przenieść w rzeczywistość, zyskać sławę projektanta i wygrać laptopa z programem AutoCAD!

  Konkurs firmy JetSystem ma za zadanie promować technologię cięcia wodą i skierowany jest do wszystkich tych, którzy interesują się projektowaniem. Ma bowiem za zadanie pokazać, że dzięki maszynom OMAX i  MAXIEM cięcie za pomocą wodą może być bardzo proste i dostępne dla wszystkich.

  To bardzo proste. Wystarczy, że prześlesz nam mailem na adres: info@maxiem.pl zgłoszenie do konkursu, którego wzór będzie dostępny do pobrania na stronie internetowej www.jetsystem.pl oraz www.maxiem.pl.  Następnie musisz zaproponować do wycięcia odpowiedni projekt 3D użytkowej części, który powinien być przygotowany w pliku .dxf lub .cdr oraz podgląd planowanego wyglądu w pliku .jpg lub .pdf. Czyli przygotować dwa pliki do konkursu. 

  Warunkiem przyjęcia projektu do konkursu jest możliwość wycięcia projektowanej części przez maszynę do cięcia wodą. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na naszej stronie internetowej http://www.jetsystem.pl/page.php?cont=31,55.

  Raz na kwartał zarząd firmy zdecyduje, który wzór zostanie wycięty. O decyzji zostaną powiadomieni wszyscy uczestnicy konkursu, którzy prześlą zgłoszenia. Informacja zostanie zamieszczona na naszej stronie internetowej www.maxiem.pl i www.jetsystem.pl. Najciekawsze wzory, wraz z imieniem i nazwiskiem autora, będą zamieszczane w biuletynie firmy JetSystem i publikowane na stronach internetowych firmy. Wycięty wzór zostanie przesłany do uczestnika pocztą.

  Raz w roku odbędzie się losowanie nagrody głównej – laptopa z oprogramowaniem do projektowania – „AutoCAD”. W tym losowaniu wezmą udział nagrodzone kwartalnie prace.

  Być może ten konkurs otworzy Ci drogę do kariery projektanta! Daj się poznać, pokaż co potrafisz!

  W razie pytań uczestnicy konkursu mogą pisać na adres e-mail: info@maxiem.pl. Regulamin konkursu jest dostępny na stronach www.maxiem.pl, www.jetsystem.pl.

  Więcej informacji:

  www.maxiem.pl, www.jetsystem.pl