Konkurs Produkt Roku 2010

Zakończyła się kolejna edycja konkursu Produkt Roku. W szranki stanęło kilkadziesiąt firm, które nadesłały propozycje produktów zasługujących, ich zdaniem, na miano Produktu Roku 2010. W imieniu swoim, jurorów oraz wydawnictwa TMI serdecznie dziękuję za wysiłek włożony w opracowanie zgłoszeń konkursowych.

W tegorocznym konkursie uhonorowaliśmy produkty pogrupowane

w ośmiu kategoriach: Diagnostyka i pomiary, Elektryka, energetyka

i elektronika, Informatyka, Technika smarowa, Elementy instalacji

pneumatycznych i hydraulicznych, Mechanika, Narzędzia i warsztat, Płyny i chemia techniczna. Szerzej o konkursie i jego wynikach przeczytacie

Państwo wkrótce na łamach specjalnego dodatku, który będzie rozprowadzany razem z kwietniowymi magazynami Inżynieria i Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych oraz Control Engineering Polska.

Oczywiście komplet informacji znajdzie się także na naszych portalach.

W bieżącym numerze szczególnie polecam raport o pompach oraz artykuł o inteligentnych zaworach przydatnych w diagnostyce układów pod ciśnieniem. Ich zastosowanie może znacząco uprościć organizację systemów bezpieczeństwa w zakładach przemysłowych.

Ponadto, jak zwykle, spora dawka informacji o nowych produktach i wydarzeniach, wśród których poczesne miejsce zajmuje zaproszenie

na majowe targi w Hanowerze.