KONTAKT – SIMON SA AQUARIUS – ekspert od mokrej roboty

  KONTAKT – SIMON SA

  AQUARIUS – ekspert od mokrej roboty

  Firma KONTAKT – SIMON SA, polski producent, będący częścią międzynarodowego koncernu SIMON (lidera w produkcji osprzętu elektrotechnicznego na południu Europy), dołożyła wszelkich starań, aby produkty z najnowszej serii AQUARIUS były absolutnie niezawodne i wytrzymałe przy jak najmniejszych wymiarach zewnętrznych. W efekcie współpracy specjalistów z Polski, Włoch i Hiszpanii, powstał nowy, najmniejszy w swojej klasie, wyrób o stopniu ochrony IP44. Jego doskonałe rozwiązania techniczne pozwalają na udzielenie przez producenta 5-letniej gwarancji na sprawne działanie.

  Asortyment

  Paleta wyrobów w serii Aquarius obejmuje 20 elementów. Poza wszystkimi standardowymi wyrobami (takimi jak gniazda, łączniki i in.) w linii producent proponuje:

  • podwójny łącznik schodowy, który pozwala na ograniczenie liczby elementów w instalacji,łącznik dwubiegunowy, który stosuje się w celu poprawy bezpieczeństwa przy włączaniu napędów (wentylatory itd.)
  • zestawy podwójne z możliwością umieszczenia łącznika i gniazda w jednej podwójnej puszce,
  • łączniki elastyczne, pozwalające na montaż pionowych zestawów wielokrotnych o dowolnej długości (można ze sobą połączyć 3, 4 i więcej łączników lub gniazd).

  www.kontakt-simon.com.pl